לימודים בישראל

הקריה האקדמית אונו – לימודי חוץ והמשך

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הקריה האקדמית אונו בקמפוס באור יהודה הוקמה לפני כעשור, והיא מעמידה לרשות הלומדים בה מגוון רחב של קורסים במסגרת לימודי המשך ולימודי תעודה. המכללה מציעה כיתות מאובזרות, מרצים מקצועיים מובילים בתחומם וסביבת לימודים מטפחת, נעימה ומקדמת.

הלימודים כוללים מבחר קורסים עיוניים ומעשיים, המקנים כלים חשובים העוזרים לפתח את המיומנויות הנדרשות לתחום הלימודים המדובר. חלק מלימודי החוץ ולימודי ההמשך בקריה האקדמית אונו בקמפוס באור יהודה מקנים גם נקודות זכות אקדמיות, המאפשרות לבוגריהם להשתלב בלימודי תואר ראשון במידה וירצו.

מידע כללי

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הקריה האקדמית אונו באור יהודה מקיימת פעילויות שוטפות רבות לאורך כל חודשי השנה, המוצעות ללומדים בה ולמשתתפים המגיעים מבחוץ. מטרתה העיקרית של יחידה זו – להקנות מגוון רחב של כלים מעשיים לסטודנטים בתחומים השונים, לרבות בתחום הניהולי, הפיננסי ועוד, וכן להכשיר אותם על הצד הטוב ביותר כדי שיוכלו לעסוק בתחום שבו בחרו. יחידה זו מציעה גם מגוון של סדנאות, המתאימות לארגונים ולמוסדות שונים בארץ.

מלגות

לנרשמים מוצעות מלגות מיוחדות, בגובה של עד 2,300 ₪, מלגות שאינן מותנות בשעות התנדבות ומציעות הנחה משמעותית בשכר הלימוד.

כתובת

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הקריה האקדמית אונו ממוקמת באור יהודה, ברחוב החרושת 32 (בית מורד).

מסלולי לימוד

היחידה ללימודי חוץ והמשך של מכללת קרית אונו מושכת אליה סטודנטים מכל רחבי הארץ, המעוניינים להשתתף באחד מתוך מסלולי הלימוד שלה. הלימודים מאפשרים לסטודנטים ליהנות ממרחב אקדמי ברמה גבוהה מאד, מיחס אישי, מכיתות מרווחות ובעיקר מאווירה נעימה ותומכת.

המכללה מציעה מספר מסלולי לימוד שונים במסגרת כמה בתי ספר: בית הספר לחשבונאות ומיסים, בית הספר לניהול, בית הספר למזכירות ומנהל, בית הספר למיומנויות אישיות, בית הספר לאינטרנט ומחשבים, בית הספר למנהיגות עסקית, בית הספר לאילוף כלבים ומכללת ביטוי.

בית הספר לחשבונאות ומיסים

במסגרת מסלול לימודים זה מוצעים לסטודנטים מגוון קורסים בתחומים שונים: קורס הנהלת חשבונות (בסיסי ומתקדם), קורס יעוץ מס, קורס חשבי שכר בכירים, קורס ביטוח פנסיוני וקורס ביקורת תלושי שכר. מדובר בקורסים מעשיים המקנים תעודת גמר מטעם הקריה האקדמית אונו לימודי חוץ והמשך, קורסים המשלבים שיעורים תיאורטיים ופרקטיקה.

בית הספר לניהול

במסגרת בית הספר לניהול של היחידה ללימודי חוץ והמשך מוצעים הקורסים הבאים: קורס ניהול משאבי אנוש, קורס גישור, ניהול קונפליקטים, קורס שפת גוף ותקשורת בין-אישית. קורסים אלה מקנים לבוגריהם תעודת גמר מטעם המכללה, המאפשרת להם לעסוק באופן מעשי בתחום שבו בחרו.

בית הספר למזכירות ומנהל

קורס מזכירות רפואית, שנמשך כ–400 שעות אקדמיות. הלימודים מתאימים לבוגרי 12 שנות לימוד ומקנים ידע רב וחשוב לכל אלה המעוניינים לעבוד בתחום הרפואי, וכן גם כלים מעשיים, הנדרשים במהלך העבודה השוטפת.

בית הספר לאינטרנט ומחשבים

במסגרת מסלול זה עומדים לרשותם של הסטודנטים הקורסים הבאים: קורס עיצוב גרפי בהיקף של 195 שעות אקדמיות וקורס בניית אתרים בהיקף של 300 שעות אקדמיות. הקורסים מתאימים לכל מי שרוצה לעסוק בתחום באופן מקצועי ולקבל את כל הכלים הנדרשים לו לשם כך. במהלך הקורסים משתתפים הסטודנטים בשיעורי תוכנות למיניהן, המשמשים ככלים מרכזיים לבוני אתרים או למעצבים וכן מתנסים בפועל בעבודה עצמה.

יתרונות לימודי חוץ והמשך בקריה האקדמית אונו

היתרון הבולט של לימודי החוץ וההמשך של הקריה האקדמית אונו הוא העובדה שכל אחד ממסלולי הלימוד או הקורסים השונים, נבנים על ידי אנשי אקדמיה הלוקחים חלק במשרות בכירות בענפי התעשייה והמשק השונים ומכירים היטב את הדרישות ואת השינויים החלים בהם לאורך השנים. תכניות הלימודים מתבססות על שיעורים תיאורטיים ושיעורים מעשיים, המספקים למשתתפים בהם מידע וניסיון פרקטי נרחב מאד. כל אלה, בתום תקופת הלימודים, מאפשרים להם להשתלב בתפקידים שונים שבהם נדרש ידע זה. לימודי החוץ וההמשך של מכללת קרית אונו הם הזדמנות להיחשף לתחומים רבים ומעניינים מאד ולעשות זאת במסגרת אקדמית מתקדמת ומובילה.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן