לימודים בישראל

וול סטריט לימודי אנגלית

בית הספר וול סטריט לימודי אנגלית נחשב לאחד מבתי הספר המובילים כיום בארץ בתחום זה והוא מושך אליו תלמידים רבים לאורך כל השנה. בית הספר מציע קורסי אנגלית ברמות שונות ובסביבת לימודים חווייתית ונעימה, קורסים המתבססים על תכנית לימודית בהתאמה מלאה על מנת לספק לכל תלמיד ותלמיד מענה מתאים לצרכיו השונים.

מידע כללי

בית הספר ללימודי אנגלית וול סטריט הוקם עוד בשנת 1972 באיטליה. את שמו של בית הספר העניק לו אנג'לו אריצי, פרסומאי איטלקי שרצה לקשור בין אזור ההשקעות הידוע שבניו יורק לבין הצורך בהשקעה בלימודי האנגלית. בתחילה היו לבית הספר 4 סניפים ועם השנים נוספו לו עוד 24, שהוקמו ברחבי איטליה כולה. כעבור 7 שנים היו לרשת עוד 48 סניפי לימוד, כשלאט לאט נוספו סניפים חדשים במקומות שונים בעולם. סניפים של בית הספר הוקמו בישראל לפני כעשור וכיום מדובר ב-11 סניפים, הפזורים ברחבי הארץ.

בית הספר מתבסס על שיטה חדשנית מאוד של לימודי אנגלית אשר פותחה הן עבור תלמידים והן עבור אנשי עסקים המעוניינים לשלב בין לימודים לבין עיסוקים נוספים. שיטה זו חווייתית מאד וכוללת שימוש בעזרי לימוד שונים, ההופכים את הלימודים למהנים הרבה יותר ומאפשרים לתלמידים ללמוד בצורה נכונה וטובה יותר. למשל, חוברות עבודה שונות, שיעורים אינטראקטיביים המדמים סיטואציות שונות מהחיים, פעילויות העשרה, שירים באנגלית, סרטים ועוד. כל אלה משפרים את יכולת הקריאה, את הכתיבה ואת יכולת הדיבור, מרחיבים את אוצר המילים ובעיקר מקנים ביטחון רב יותר לתלמידים.

תחילת הלימודים

קורסי האנגלית נפתחים לאורך כל חודשי השנה.

מלגות

בית הספר מציע מלגה מיוחדת לעובדי מדינה (עובדי המגזר הציבורי). מלגה זו הינה בגובה של עד 3,500 ₪ והיא רלוונטית לכל אחד מהקורסים המוצעים על ידי בית הספר. מדובר בהטבה ייחודית הניתנת על ידי בית הספר אך ורק לעובדי מגזר זה, הטבה אותה ניתן לממש על ידי יצירת קשר ישיר עם מזכירות בית הספר. מומלץ לבדוק את גובה ההטבה לפני ההרשמה, כדי ליהנות מהוזלה משמעותית בשכר הלימוד.

כתובות סניפים

כאמור, לבית הספר ישנם 11 סניפים הפזורים באזורים שונים ברחבי הארץ:

 • סניף רעננה: רחוב המלאכה 2, קניון רננים.
 • סניף אשדוד: רחוב הגדוד העברי 6, קניון סי מול.
 • סניף באר שבע: גרנד קניון, קומה 2.
 • סניף הקריון: דרך עכו 192, קניון הקריון, קריית ביאליק.
 • סניף חיפה: דרך שמחה גולן 9, גרנד קניון, קומה 4-.
 • סניף ירושלים: הגן הטכנולוגי, בניין המגדל, קומה 4.
 • סניף נצרת: רחוב פאולוס השישי 85, המרכז הלבן.
 • סניף נתניה: רחוב טום לנטוס 26, מרכז אלון קריית השרון.
 • סניף פתח תקווה: רחוב ז'בוטינסקי 74, הקניון הגדול, קומה 1-.
 • סניף ראשון לציון: סחרוב 21, קניון הזהב, קומה 2.
 • סניף תל אביב: דרך מנחם בגין 132, קניון עזריאלי, קומה 3.

מסלולי לימוד

בית הספר מציע מגוון רחב של קורסי אנגלית ברמות שונות ובסגנונות שונים, על מנת לספק מענה מתאים לקהלים רחבים. הנה סקירה של קורסי האנגלית המוצעים על ידי בית הספר:

קורס אנגלית בהתאמה אישית – קורס זה, כפי שניתן להסיק משמו, מותאם באופן נקודתי לתלמיד, תוך התייחסות לרמת האנגלית שלו, לצרכים שלו ולמטרות שאותן הוא רוצה להשיג. הקורס מועבר בקבוצות קטנות וכולל שימוש בספרי לימוד ובעזרים נוספים. כל תלמיד מסווג לאחת מתוך 15 רמות שונות והוא לומד את השפה בקצב האישי שלו.

קורס אנגלית למתחילים – קורס לימוד אנגלית למתחילים הינו הקורס הבסיסי ביותר המוצע על ידי בית הספר והוא מיועד לכל מי שרוצה ללמוד את השפה האנגלית ללא ידע קודם. הקורס כולל בתחילתו היכרות עם האותיות, עם המילים וכן מקנה לתלמידים כלים רבים שיעזרו להם לדבר את השפה ולקרוא אותה. ניתן להמשיך בתום הקורס לקורסים ברמות המתקדמות יותר.

קורס אנגלית למתקדמים – קורס לימוד אנגלית למתקדמים מתאים למי שרמת הידע שלו באנגלית היא בסיסית ורוצה לשפר אותה. בין אם כדי להגדיל את סיכוייו להתקבל למקום עבודה חדש, בין אם להצליח להתמודד בטיול הגדול שלו עם שהותו במדינה זרה ובין אם מכל סיבה אחרת, ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה היא יתרון עצום. הקורס כולל לא מעט תרגול, הן של קריאה והן של דיבור, ומעבירים אותו מדריכים מן השורה הראשונה.

קורס אנגלית למבוגרים – קורס לימודי אנגלית למבוגרים פונה לבני הגיל השלישי המעוניינים לשפר את מיומנות השפה שלהם וליהנות מסביבת לימודים המתאימה באופן נקודתי לצרכיהם וליכולותיהם. הקורס כולל לא מעט תרגול תוך שימוש בספרי הלימוד של בית הספר ובעזרים לימודיים נוספים.

קורס אנגלית עסקית – אנשי עסקים רבים נדרשים במסגרת עבודתם להיות בקשר עסקי עם אנשים מחו"ל ולתקשר איתם באמצעות השפה האנגלית. בעזרת קורס לימודי אנגלית עסקית יכולים אנשי העסקים ליצור קשרים עסקיים טובים יותר לאור אוצר המילים הרחב שרכשו במהלך הקורס ולהרגיש בנוח יותר לדבר את השפה. הקורס מוצע בפורמטים שונים ומתאים לחברות ולארגונים המעוניינים לספק לעובדיהם כתובת מקצועית, בעזרתה יוכלו לשפר את מיומנות השפה שלהם.

קורס אנגלית לילדים – קורס לימוד אנגלית לילדים מאפשר לילדים הצעירים ללמוד שפה חדשה בעזרת אמצעים שונים ובאופן חוויתי. הלימודים במהלך הקורס כוללים פעילויות חווייתיות שונות כמו משחקים, צפייה בסרטים, בישול, קריאת ספרים והפעלות נוספות. בעזרת צבעים, צעצועים וגם חיות לומדים הילדים לדבר את השפה החדשה ורוכשים אוצר מילים רחב מאוד. את השיעורים מעבירים צוותים מקצועיים הנעזרים בשיטת לימוד ייחודית, המותאמת לצרכי הילדים.

קורס אנגלית לבני נוער – קורס אנגלית זה, המותאם לבני הנוער, מקנה להם כלים חשובים שיעזרו להם בלימוד האנגלית וכן עוזר בפיתוח מיומנויות השפה ובשיפורן. זהו קורס חוויתי, הכולל שיעורים עיוניים וגם לא מעט תרגול בכיתה. הקורס שם דגש הן על דיבור והן על קריאה ועל כתיבה, ומותאם ליכולותיהם של בני הנוער ולצרכיהם השונים.

קורס אנגלית אינטנסיבי – מדובר בקורס מרוכז ואינטנסיבי ביותר הנמשך כחודשיים. הקורס כולל שילוב של אמצעי לימוד שונים כמו שיעורים פרונטליים, ספרי לימוד ואמצעים נוספים, ההופכים את הקורס לחווייתי הרבה יותר. בתקופה קצרה רוכשים התלמידים כלים רבים ומפתחים את מיומנויות השפה שלהם. הם רוכשים אוצר מילים חדש נרחב יותר, לומדים כיצד להרכיב משפטים בצורה נכונה ונחשפים אל השפה עצמה באופן מעמיק יותר. הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד אנגלית בתוך פרק זמן קצר ובאופן יעיל.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן