לימודים בישראל

ייעוץ לימודים חינם

משפטים או כלכלה? אוניברסיטה או מכללה? מסלול ישיר לתואר M.A או תואר ראשון משולב? עם סמסטר קיץ או בלי סמסטר קיץ? לשפר בגרויות או לקחת קורס פסיכומטרי? מה כוללים לימודי גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי ומה ההבדל בין לימודי ניהול לבין לימודי מנהל עסקים? ככל שערכה של השכלה גבוהה עולה – הן מבחינת פיתוח האישיות והן מבחינת הרחבת מנעד האפשרויות בשוק התעסוקה – כך מתעצמים גם סימני השאלה סביב לימודים אקדמיים וההחלטות מה ללמוד, איפה ללמוד ובאיזו מתכונת ללמוד נתפשות, ויש להודות שדי בצדק, כהרות גורל.

אמנם ניתן כמובן להחליף מסלול אם תחום הלימוד מתגלה כבלתי מתאים, אולם מאחר שעלותה של כל שנת לימודים היא גבוהה – שכר לימוד, חומרי לימוד, אובדן שכר עבודה, זמן שמושקע בהכנת מטלות בית והתכוננות למבחנים ועוד ועוד – וגם זמן הוא משאב יקר ערך ואף אחד לא רוצה לבלות שנה שנתיים בחוג שיתגלה כבחירה לא אופטימלית עבורו, הרי שיותר ויותר אנשים הנמצאים לפני בחירת מסלול השכלה גבוהה פונים לייעוץ לימודי.

ייעוץ לימודים חינם – שירות יקר ערך!

במקרים רבים אנחנו נוהגים להסתייג משירותים או מוצרים המוצעים לנו חינם אין כסף, ודי בצדק יש לומר, שהרי כולנו הורגלנו שעל איכות צריך לשלם.

יחד עם זאת מאז מהפכת המידע ופרוץ האינטרנט לחיינו אנחנו מקבלים לא מעט תכנים יקרי ערך ללא כל תמורה כספית (אלא תמורת השארת פרטינו, ויתור מסוים על פרטיות ובעיקר היחשפות לפרסומות) – וגם ייעוץ לימודי ניתן לקבל ללא תשלום, ולא רק שניתן לקבלו ללא תשלום אלא שהוא יהיה איכותי ויקר ערך.

בפרט מספק שירות זה אינפורמציה עדכנית. בהקשר זה כדאי לזכור שתחום ההשכלה הגבוהה (בין אם מדובר בתחום האקדמי ובין אם לימודי תעודה הם אלה שעומדים על הפרק, מתעדכן כל העת: מסלולים חדשים נפתחים, תנאי הקבלה משתנים, תוכניות הלימוד מתעדכנות ובאופן כללי מה שהיה נכון לפני שנה לא בהכרח יהיה נכון גם כיום – ועל כן פנייה לייעוץ מאפשרת לכל מי שמתעתד ללמוד באוניברסיטה, מכללה או כל מוסד לימודים אחר לדעת בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניו.

בנוסף עשוי ייעוץ חינם לסייע לאדם להבין מהן ההעדפות האמיתיות שלו: לאן נמשך ליבו, עד כמה חשוב לו העניין מבחינת תחום הלימוד, האם הוא שואף להתמקצע בתחום שעל פניו מספק יותר אפשרויות בשוק התעסוקה (למרות שמדובר בשוק דינמי מאוד, כך שבימינו שום תחום לימוד לא מבטיח תעסוקה – אם כי השכלה באופן כללי, ובפרט תואר שני , בהחלט משפרת משמעותית את הסיכוי להגיע למשרה מתגמלת) וכו'.

איפה אפשר ליהנות מייעוץ חינם?

המבקשים ליהנות מייעוץ לימודים חינם יכולים לבחור בין מספר אפיקים:

אופציה אחת היא האוניברסיטאות השונות וכן המכללות האקדמיות הרבות שצצו בשנים האחרונות – רובן ככולן ישמחו להפגיש מועמדים פוטנציאליים ללמוד אצלם עם אנשי המקצוע המועסקים אצלם בתחום הייעוץ, ולשפוך אור על האופציות הקיימות. יחד עם זאת, באופן טבעי ההמלצות תהיינה על אפשרויות הלימוד באותה אוניברסיטה או מכללה.

גם חלק מבתי הספר שבהם מתקיימים קורסי פסיכומטרי והשלמת בגרויות מציעים ייעוץ לימודים – אובייקטיבי יותר, אם כי הוא מיועד בעיקר למי שנרשם לקורס כזה או אחר (כך שבמקרה וכבר נרשמתם, אכן ניתן להגדיר את הייעוץ כחינם).

האופציה הטובה ביותר היא קבלת ייעוץ מאנשי המקצוע של elimudim – אנשי מקצוע מנוסים, אובייקטיביים לחלוטין, קשובים וששים לעזור, כשהשירות ניתן חינם וללא כל התחייבות!

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן