לימודים בישראל

לימודי אנגלית באנגליה

האנגלית הפכה זה מכבר לשפה שמאוד מאוד כדאי לדעת, ולא רק לדעת ברמה סבירה אלא לשלוט בה על בורייה, הן בדיבור, הן בקריאה והן בכתיבה. ואם כבר לומדים את השפה החיונית הזו, הרי שבאופן טבעי אין כמו לימודי אנגלית באנגליה, שהם גם האפקטיביים ביותר וגם חוויה מהנה מאוד.

הסיבות לצורך לשלוט באנגלית רבות, ודי להזכיר את מיליארד בני האדם שמשתמשים בשפה זו באופן שוטף, בין אם כשפת אם ובין אם לצרכים רבים, שכן זוהי השפה השולטת בתקשורת, באינטרנט, בעולם העסקים, בעולם האקדמי ובעוד שלל תחומים מרכזיים בחיינו, כך שאין כמעט מי שלא זקוק לה – ובפרט מי שפניו אל לימודי תואר ראשון.

איפה ניתן ליהנות מלימודי אנגלית באנגליה?

לימוד אנגלית באנגליה מתקיימים בערים הגדולות, ובהן לונדון, מנצ'סטר, בירמינגהאם, ברייטון ועוד. גם באוקספורד ובקיימברידג', 2 הערים האוניברסיטאיות הכל כך מפורסמות (והשוכנות במרחק של כ- 80 ק"מ מלונדון), ניתן למצוא בתי ספר מעולים לאנגלית.

התשובה לשאלה איפה ללמוד תלויה בעיקר בהעדפות של כל תלמיד ותלמיד, וכדאי גם להיעזר בייעוץ לימודים המקנה מידע ספציפי ומסייע לכל מי שמבקש לשלוט היטב באנגלית למצוא את בית הספר האופטימלי עבורו ואת העיר בה החוויה הכוללת תהיה המהנה ביותר.

כך, למשל, לונדון מציעה מבחר רחב הרבה יותר של אפשרויות בילוי אחרי הלימודים מאשר ברמינגהאם או מנצ'סטר, אולם היא גם יקרה יותר מבחינת עלות המחיה בה. קיימברידג' ואוקספורד הן הבחירה האידיאלית למי שמחפש עיירה סטודנטיאלית (למרות שגם בבתי הספר עצמם ללימודי אנגלית באנגליה ישנם סטודנטים רבים מכל רחבי העולם) וגם למי שחושב על לימודי תואר ראשון באחת האוניברסיטאות הפועלות בעיירות אלה. בברייטון תמצאו חופי ים מלבבים וסצנה מוזיקלית מפותחת, ובימי הקיץ העיר הומה תיירים וסטודנטים שהגיעו לשפר את האנגלית ולבלות גם יחד, ואילו למי שלמשל הוא אוהד מושבע של מנצ'סטר יונייטד, העיר מנצ'סטר היא זו שעשויה לספק את החוויה המשמחת ביותר.

בתי הספר ללימוד האנגלית

בכל אחת מהערים הנ"ל פועלים מספר בתי ספר המציעים את האופציה של לימודי אנגלית באנגליה, ובפרט ישנם סניפים שונים של רשתות גדולות. ביניהן:

Bell – עשרות אלפי סטודנטים מכ- 120 מדינות מגיעים מדי שנה לשלושת הסניפים של בית הספר Bell, הנמצאים בערים לונדון, קיימברידג' ובדג'ברי. לצד ההנאה מההיכרות עם מגוון רחב במיוחד של בני אדם כאמור מכל רחבי העולם, מציעים הקמפוסים של בל סביבה נעימה, פעילויות חברתיות יזומות, כיתות קטנות ומרכזי מולטימדיה משוכללים המעצימים את חווית הלמידה והופכים אותה לאפקטיבית במיוחד.

EF – רשת בתי ספר הפרוסה במדינות רבות ברחבי העולם ומציעה שלל אופציות של לימודי שפות ולא רק אנגלית (ובנוסף ניתן ללמוד קורסים רבים ומגוונים אחרים דוגמת קורס הכנה למבחן ה- TOEFL). הרשת הוותיקה (EF החלה לפעול בשנת 1965) מציעה מספר קורסי אנגלית, בהתאם לרמתו של כל תלמיד – קורס אנגלית בסיסית, קורס אנגלית אינטנסיבית, קורס אנגלית עסקית ועוד.

Regent – רשת ותיקה אחרת היא ריג'נט, הפועלת גם היא כ- 50 שנה ומפעילה סניפים בלונדון, ברייטון, אוקספורד, קיימברידג' ועוד. הדגש בלימודי האנגלית ב- Regent הוא על לימודים חווייתיים ושילוב תכנים מתחומי התרבות, האמנות, העסקים, ההיסטוריה והסוציולוגיה על מנת להפוך את הלמידה למרתקת. כל סטודנט לומד בקורס המתאים לו ביותר מבחינת קצב הלימודים וישנה גם האופציה של לימוד אחד על אחד.

ייעוץ לימודים באמצעות טופס יצירת הקשר באתר עשוי לסייע בצורה משמעותית בבחירה מושכלת של בית הספר שבו תוכלו לרכוש אנגלית משובחת באמת.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן