לימודים בישראל

לימודי אנגלית חינם

אנחנו חיים בעידן שבו ידע והשכלה הם מצרכים יקרי ערך, שכן ביכולתם לשדרג בצורה משמעותית את איכות חיינו, אבל מצד שני הם גם יקרים למדי – בין אם מדובר בלימודי תואר ראשון, בין אם פניכם מועדות לאחד משלל המסלולים של לימודי תעודה, ובין אם המטרה שלכם היא שליטה טובה יותר באנגלית, בכל מקרה מדובר בסכום כסף בלתי מבוטל, וגם אם לכל הדיעות מדובר בהשקעה משתלמת הרי שלא כל אחד יכול לעמוד בכל הוצאה.

אבל גם מי שמצבו הכלכלי לא מאפשר לו לשכלל את המיומנויות השונות הקשורות לאנגלית (דיבור בשפה הפופולרית ביותר בעולם, קריאת טקסטים בשפה זו, כתיבה) עדיין יכול לעשות זאת – ללא כסף. באופן טבעי האפיק העיקרי של לימודי אנגלית בחינם הוא האינטרנט, אולם ישנן אופציות נוספות.

היתרון המשמעותי ביותר של לימודי אנגלית בחינם, בדיוק כמו קורס פסיכומטרי בחינם או כמו כל מוצר אחר שמוצע לכם ללא עלות, הוא כמובן החיסכון הכספי המשמעותי.

אבל הלימוד החינמי לא רק מאפשר לכם לחסוך סכומי כסף משמעותיים או לנצל אותם למטרות אחרות, חשובות לא פחות, אלא גם מאפשר למי שרמתו ההתחלתית נמוכה במיוחד לרכוש לעצמו בסיס מינימלי באנגלית, בקצב שלו וללא המבוכה הכרוכה בהשתתפות בקורסים קבוצתיים, ולאחר מכן, על בסיס הידע ההתחלתי, להמשיך ולשכלל את יכולותיו. לימוד אנגלית חינם מתאים גם למי שלמשל מדבר באופן שוטף אולם זקוק לחיזוק בכל הקשור לקריאה, ואין לו צורך בקורס שלם ללימוד אנגלית.

לימוד אנגלית בחינם במסגרת מערכת החינוך

האופציה הראשונה של לימודי אנגלית חינם היא זו שמציעה מערכת החינוך. אמנם למי שכבר עבר את גיל 18 האופציה הזו כבר לא רלוונטית, אולם באופן כללי כדאי לזכור שלימודי אנגלית מתחילים כיום כבר בכיתות הנמוכות ולפעמים אפילו ממש בכיתה א', וגם אם יש לא מעט מקום לשיפורים במערכת החינוך ובפרט בכל הקשור ללימודי האנגלית, עדיין מי שישקיע בלימודיו לאורך כל שהותו במערכת החינוך יגיע לגיל 18 עם רמה נאותה ואף למעלה מכך של אנגלית.

לימודי אנגלית בחינם בקורסים להעצמת מבוגרים

מבוגרים יותר שרוצים לשכלל את ידיעותיהם באנגלית ואת מיומנויות הקריאה, הכתיבה והדיבור בשפה זו, יכולים למצוא את מבוקשם במרכזים שונים להעצמת מבוגרים. רשויות מקומיות לא מעטות מציעות קורסים לשיפור אנגלית, כך גם מתנ"סים וישנן גם עמותות העוסקות בהנחלת שפה חשובה זו לכלל האוכלוסיה – התעניינו במקום מגוריכם ואולי תמצאו אופציה מוצלחת של לימודי אנגלית בחינם.

לימוד אנגלית חינם ברשת האינטרנט

האינטרנט הוא אוקיינוס רחב יריעה של תכנים שרבים מהם חינמיים, וכפי שניתן ליהנות בו מחומרי לימוד המאפשרים השלמת בגרויות בחינם תוכלו גם למצוא לא מעט אתרים המציעים לימודי אנגלית ללא כל עלות כספית – מאחר שהאינטרנט מתעדכן כל הזמן ובקצב מהיר למדי, הדרך הטובה ביותר להגיע לאתרים עדכניים המאפשרים זאת היא פשוט לכתוב בגוגל "לימודי אנגלית בחינם".

לימודי אנגלית בחינם במסגרת המועצה הבריטית בישראל

המועצה הבריטית בישראל היא גוף בינלאומי הפועל במדינות רבות ברחבי העולם במטרה לחבר אוכלוסיות שונות לתרבות, לאמנות ולהווי הבריטיים, כשאחד הכלים החיוניים בדרך לכך הוא הנחלת השפה האנגלית.

גם בישראל מציעה המועצה הבריטית לימודי אנגלית במחשב בחינם – דרך האינטרנט, ועל בסיס פודקאסטים, משחקים ומגוון תכנים אינטראקטיביים.

לימוד אנגלית חינם במרכז האמריקאי בירושלים

המרכז האמריקאי בירושלים המשויך לשגרירות ארה"ב בישראל מציע בין השאר לימודי אנגלית בחינם, כשגם במקרה זה הלימוד הוא אונליין.

תוכנה חדשנית הנקראת "רוזטה סטון" מאפשרת לכל מי שרוצה לרכוש מיומנויות שונות באנגלית לעשות זאת בנוחות ובקצב האידיאלי מבחינתו, וזאת באמצעות עשרות פעילויות שונות, ספריית תוכן מגוונת וטכנולוגיות משוכללות המאפשרות מתן פידבק מדויק לכל תלמיד.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן