לימודים בישראל

לימודי אנגלית בחיפה

האם אתם מכירים את המושג לינגואה פרנקה? הוא מגיע מאיטלקית, ומשמעותו : שפה המגשרת בין שני בני אדם שאינם מדברים את אותה השפה. כשישראלי פוגש איטלקי, כשהולנדי פוגש מצרי, הם משוחחים בשפה שמגשרת בין שניהם, שפה ששניהם למדו, והיא השפה הדומיננטית באזור או בתרבות ששניהם משתייכים אליה. אנגלית היא הלינגואה פרנקה של העולם המודרני. בכל מקום בו אנו נדרשים לתקשר עם אנשים שאינם דוברים עברית, האנגלית היא הכלי שלנו לתקשורת. מכיוון שכך, ברורה החשיבות המכרעת של שליטה מצוינת באנגלית בכל הנוגע לקשרי עסקים, חברות והתנהלות בנסיעות לחו"ל.

בנוסף, בלימודים אקדמיים, כבר בתואר ראשון, נדרשים הסטודנטים לעבור מבחן ממיין באנגלית ובהתאם לתוצאותיו הם נדרשים ללמוד קורסים באנגלית במסגרת התואר. לא נשכח גם שחומרים אקדמיים רבים בלימודי תואר ראשון וכן בלימודים לתואר שני, כתובים בשפה האנגלית. ועוד לא דיברנו על העובדה שכמעט כל התרבות שאינה ישראלית אשר אנו צורכים במדיות השונות – היא באנגלית.

לימודי אנגלית לתואר אקדמי בחיפה

החוג לשפה וספרות אנגלית במסגרת הפקולטה ללימודי הרוח באוניברסיטת חיפה מציע לימודים לתואר אקדמי באנגלית. הלימודים מתקיימים באנגלית והם כוללים למידה של היבטים תיאורטיים וישומיים של השפה וכן למידה מעמיקה של העולם התרבותי של הארצות דוברות האנגלית בעולם, באמצעות לימודים של ספרות אנגלית ואמריקאית. שיעורי האנגלית במהלך הלימודים כוללים לימודי יסוד בספרות, בלשנות ומיומנויות כתיבה, התמחות ספרותית, לשונית או שילוב של השתיים.

השלמת בגרויות באנגלית

סטודנטים רבים לעתיד נדרשים להשלים ולשפר בגרויות באנגלית לפני הקבלה ללימודים אקדמיים. מספר רב של מוסדות לימודים בחיפה מציעים השלמת בגרויות באנגלית, ביניהם תיכון תל אביב חוצות המפרץ-בגרויות ופסיכומטרי, גימנסיה בגרויות, אנקורי, High Q , מכללת המרתון, מרכז למידה רוממה, בגרות בקמפוס במסגרת הטכניון, והמכינה האקדמית של אוניברסיטת חיפה.

בתי ספר ללימודי אנגלית בחיפה

ישנם מספר בתי ספר המציעים קורסים לאנגלית בחיפה שלא במסגרת השלמת בגרויות או תואר ראשון. הלימודים מיועדים לכל מי שמעוניין לשפר את שליטתו באנגלית, או לרכוש את השפה ממש מאפס.

"וולסטריט – "Wall Street English מציעים שיטה בינלאומית ללימוד אנגלית לכל הרמות : קורסים למתחילים, קורסים למתקדמים, קורס אנגלית עסקית, לימודי אנגלית לילדים, לנוער למבוגרים ולאזרחים ותיקים. בנוסף מתקיימות בסניף חיפה סדנאות אנגלית.
גרנד קניון, קומה 4-, דרך שמחה גולן 9, חיפה.

"ברליץ" – בית הספר לשפות ברליץ הממוקם בקיריון אשר בקרית ביאליק מציע מגוון של קורסי אנגלית ברמות שונות : אנגלית למתחילים, אנגלית עסקית, לימוד אנגלית לעובדי הייטק, ועוד. הלימודים בברליץ מסייעים לשפר את יכולת השיחה ולהפוך את שפת האנגלית לאנגלית מדוברת, משכללים את יכולות הניסוח,מרחיבים את אוצר המילים ומשפרים את השליטה בדקדוק באנגלית, באמצעות תרגול סיטואציות מחיי היום יום. הקורס מועבר באמצעות מורים דוברי אנגלית כשפת אם ובאמצעות ערכת לימוד הכוללת: ספר, דיסק שמע לשיפור הבנת הנשמע, מגזין לשיפור הקריאה ולהעשרת אוצר המילים ועוד. הלימודים בברליץ הם ממורים דוברי אנגלית כשפת אם, כיתות הלימוד קטנות ונעשה שימוש רב בעזרים טכנולוגיים, חומרי לימוד ותרגול וערכת מולטימדיה אשר פותחו במיוחד לקורס. מרכז ברליץ קריון – דרך עכו 194 בניין ביאליק סיטי, קומה 3.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן