לימודים בישראל

לימודי אנגלית לילדים

לימודי אנגלית לילדים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים מאוד: אמנם בתי הספר, כבר מהכיתות הנמוכות, מתחילים להקנות את השפה החשובה, אולם הורים רבים מעדיפים שילדיהם ישלטו בה ברמה גבוהה במיוחד בלי קשר לקצב ההתקדמות במסגרת מערכת החינוך, ולמעשה בלא מעט מקרים מתחיל לימוד האנגלית של הזאטוטים עוד לפני גיל בית ספר.

למה כדאי ללמוד אנגלית כבר בגיל צעיר?

לימודי אנגלית כבר בגיל צעיר במיוחד הם קונספט חכם, וזאת משתי סיבות עיקריות: ראשית, כבר הוכח מעל לכל צל של ספק שלילדים קטנים קל יותר ללמוד שפה חדשה וזאת בזכות מבנה המוח הגמיש שלהם. שנית, ברגע שהם שולטים באנגלית כבר מגיל צעיר הם יכולים לעשות בשפה פופולארית זו שימוש נרחב יותר ואיכותי יותר לאורך כל חייהם, וקרוב לוודאי שהם אכן יעשו זאת בעולם שבו האנגלית הופכת דומיננטית יותר ויותר.

בנוסף משפרת רכישת האנגלית בגיל צעיר את ביטחונו העצמי של הילד, ועוד תורמים לימודי אנגלית לילדים לפיתוח יכולות למידה וסקרנות – שגם להן השפעה מיטיבה על חייו של כל אחד.

לימודי אנגלית לילדים בשיטת הלן דורון

ישנן לא מעט שיטות ייחודיות להטמעת האנגלית בקרב ילדים, ואחת המפורסמות בהן היא זו של הלן דורון. שיטה זו פותחה ע"י דורון בהשראת שיטה ללימוד נגינה בכינור, ובהתאם היא מבוססת על המוזיקה של השפה ולא על קריאה וכתיבה, כך שהיא אינטואיטיבית יותר ללימוד ובפרט בגיל צעיר. זכיינים בשיטה נמצאים במדינות רבות ברחבי העולם כולל אסיה ואמריקה הלטינית, וגם בישראל תוכלו לשלוח את ילדיכם למרכז לימודים בערים רבות ברחבי הארץ וכן ללמוד אנגלית אצל מורים פרטיים שהוכשרו בשיטה.

אתרי אינטרנט ללימוד אנגלית לילדים

אופציה נוספת לרכוש שליטה באנגלית כבר בגיל צעיר היא באמצעות לימודים דרך האינטרנט. ישנם שלל אתרים המציעים לימודי אנגלית לילדים, רבים מהם בחינם, ומאחר שהאינטרנט באופן כללי הוא עולם דינמי שמתעדכן בתדירות גבוהה במיוחד הדרך הטובה ביותר להגיע לאתרים רלוונטיים היא פשוט לחפש בגוגל "אתר ללימוד אנגלית ילדים".

בין האופציות המומלצות: בית הספר לאנגלית של שרון, kidnet, Piece of english cake, גלים, LingoLearn ו- TalkEnglish – אבל מאחר שהאינטרנט הוא באמת עולם ומלואו הרי שכל הורה עם מעט יצירתיות ורצון ללמד את ילדיו אנגלית יוכל לעשות זאת גם באמצעות שירים ביו-טיוב, אתר באנגלית של דיסני וכו'.

לימודי אנגלית לילדים בבתי ספר לשפות

גם חלק מבתי הספר המתמחים בהוראת שפות באופן כללי או בהוראת האנגלית מציעים קורסים מיוחדים לילדים. מדובר באופן טבעי על לימודים בקבוצה, כשהמסגרת יוצרת הן מחויבות והן הזדמנות לזאטוטים לתרגל את האנגלית עם בני גילם. על מנת שהלמידה תהיה אפקטיבית יש לוודא כי הקבוצות אינן גדולות מדי, כך שכל ילד יוכל לזכות ביחס אישי ובתשומת לב למקומות בהם הוא מתקשה. בדרך כלל בתי ספר אלה מציעים גם ייעוץ לימודים המאפשר לילדים ולהורים לדעת בדיוק במה כדאי להם להתמקד.

בין האופציות של לימודי אנגלית לילדים בדרך זו: ברליץ, המציע קורסים לבני 4-7 ולבני 8-11, הן בקיץ, הן בחופשות החגים והן לאורך כל השנה; ו- cool english school השוכן בפתח תקווה ובין השאר מציע גם תוכניות לימוד מיוחדות לילדים בעלי קשיי קשב וריכוז.

קריאת מגזינים ללימודי אנגלית

דרך נוספת לשכלל את המיומנויות השונות באנגלית, ובפרט את הקריאה, היא באמצעות מגזינים בשפה זו. האופציה הפופולרית ביותר היא המגזינים של ג'רוזלם פוסט שמטרתם לימודי אנגלית לילדים בגילאים שונים – כך למשל ישנו מגזין המיועד לילדי גן וכיתות א'-ב', מגזין אחר לילדים בכיתות ה' עד ז' וגם מגזין לבני נוער הרוצים לשפר את האנגלית שלהם.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן