לימודים בישראל

לימודי אנגלית למתקדמים

רובנו מסוגלים לדבר באנגלית ברמה זו או אחרת, אולם ביותר ויותר מקרים בעולם של היום אין די בשליטה בסיסית באנגלית, ואפילו מי שעבר מבחן בגרות בשפה זו בציון גבוה יחסית לא תמיד מסוגל לדבר אנגלית באופן שוטף וברמה גבוהה. הפתרון: קורס אנגלית למתקדמים אשר ישפר את רמת ההבנה, הדיבור והקריאה בשפה האנגלית.

למה כדאי ללמוד אנגלית למתקדמים?

בעולם שהפך זה מכבר לכפר גלובלי שליטה מוחלטת בשפה הדומיננטית ביותר בימינו, לאורכו ולרוחבו של הגלובוס – פותחת בפני כל אדם אפשרויות רבות, הן מבחינת לימודים, הן מבחינת תעסוקה והן מבחינת היכולת להגר, לפרק זמן מוגבל או לתקופה ממושכת יותר, למקום אחר ולבחון את האופציה של חיים בו.

לימוד אנגלית ברמת המתקדמים מאפשר לנו להתקדם בעולם האקדמי. כמעט בכל מסלול במסגרת לימודי תואר ראשון אקדמיים נדרשים הסטודנטים לקרוא לא מעט חומרים באנגלית, ועל מנת להפיק מהם את מלוא התועלת כדאי לדעת שפה זו ברמה גבוהה. כמו כן, כל סטודנט באקדמיה נדרש להשיג רמה של פטור באנגלית באוניברסיטה כתנאי הכרחי לקבלת התואר. בלימודים לקראת תואר שני כבר אי אפשר לדמיין את מהלך הלימודים ללא ידיעת השפה האנגלית על בורייה.

אנגלית ברמה של שפת אם הכרחית גם למי שרוצה למצות את יכולותיו וכישוריו בשוק התעסוקה. בשל העובדה שכל העולם הפך בשנים האחרונות לגלובלי, שליטה מלאה באנגלית מאפשרת למי שעובד בחברה ישראלית שהיא חלק מקונצרן בינלאומי ליהנות מרילוקיישן. כך גם מי שנהנה ממקצוע מבוקש יכול לחפש (ולמצוא) מקומות עבודה במדינות אחרות וליהנות בהן מתנאי שכר משופרים בהרבה מאשר במשרה דומה בארץ.

בנוסף, גם הרחבת העסק והתפתחות בעולם העסקים הבינלאומי היא סיבה טובה לשיפור האנגלית במסגרת לימודים למתקדמים המותאמים לעולם העסקי.

מה כוללים קורסי אנגלית למתקדמים?

קורסים ברמת אנגלית מתקדמת מיועדים למי שניחן ביכולות בסיסיות בשפה זו. מסגרות אחרות של לימוד אנגלית למתחילים יתאימו לאלה שזקוקים ללמוד אנגלית בסיסית.

מטרתם של קורסי אנגלית למתקדמים היא להפוך את בוגריהם למי שמסוגלים לדבר באופן שוטף בשפה זו בכל נושא שעולה (בין אם שיחות בנושאים יומיומיים ובין אם שיחות בנושאים עסקיים ספציפיים), לקרוא טקסטים מורכבים באנגלית ולהבין אותם על בוריים ובאופן כללי לחוש בנוח עם השפה החשובה הזו.

הקורסים השונים ללימוד אנגלית ברמה גבוהה במיוחד כוללים שיעורים לפיתוח מיומנויות קריאה, שיעורים המוקדשים לכתיבה באנגלית, שיעורים שבהם מושם דגש על דיבור ושיפור יכולות מילוליות, שיעורים להעשרת אוצר המילים, שיעורים בהם מתמקדים בדקדוק ותחביר ובעיקר הרבה מאוד תרגולים בכל התחומים הנ"ל. ברוב המקרים השיעורים במהלך קורס אנגלית מתנהלים על טהרת האנגלית על מנת לסייע לתלמידים להטמיע את השפה.

איפה ניתן ללמוד אנגלית ברמת מתקדמים?

ישנן שתי אפשרויות ללימודים מתקדמים באנגלית: לימודים בכיתה או לימוד אנגלית דרך מחשב (כשכמובן ישנן גם אופציות בהן ניתן לשלב שתי דרכים אלה).

לימוד אנגלית ברמה גבוהה בכיתה מתבצע ברוב רובם של המקרים בכיתות קטנות, וזאת לנוכח אופיים של הלימודים המחייב תשומת לב אישית לכל אחד מהתלמידים ועזרה ספציפית במקומות בהם הוא מתקשה.

האופציה של לימוד אונליין מאפשרת למי שבוחר בה ללמוד בזמנו הפנוי, ובמקום הנוח ביותר מבחינתו ובפרט בביתו. ההמלצה היא לשלב בין לימוד אנגלית באינטרנט לבין למידה בכיתה, וכך ליהנות מכל העולמות.

ישנם מספר מוסדות לימוד בהם ניתן לרכוש אנגלית ברמה גבוהה במיוחד, ובפרט בתי הספר הוותיקים והמוכרים ללימוד שפה זו – ברליץ, וול סטריט ובית הספר האמריקאי.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן