לימודים בישראל

לימודי מנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב

צעירים רבים חולמים על משרות ניהול בכירות, וקל להבין למה: מנהלי עסקים גדולים, וגם פחות גדולים, משתכרים היטב, מתמודדים עם אתגרים מקצועיים מרתקים מדי יום ומדי שעה, רווים נחת מהישגים כאלה ואחרים וזוכים גם להערכה רבה מסביבתם (ובפרט אם הם משכילים לשלב אחריות לחברה ולסביבה עם המחויבות לעסק). בהתאם לימודים אקדמיים בתחום מנהל העסקים הפכו מבוקשים מאוד, ואם כבר מנהל עסקים תל אביב היא המקום האופטימלי ללימודים בתחום שהרי מדובר בבירה העסקית והכלכלית של ישראל.

אוניברסיטת תל אביב, שהינה אוניברסיטת המחקר הבולטת בארץ ולומדים בה כ-30,000 סטודנטים, מציעה לימודי מנהל עסקים לתואר מוסמך (MBA). למי שמחליט ללמוד לתואר זה, וכמובן מתקבל לפקולטה לניהול וליתר דיוק לבית הספר למנהל עסקים ע"ש רקנאטי אשר משויך לפקולטה זו, ניתנת הבחירה בין מספר רב של התמחויות.

לימודי מנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב – המקום האופטימלי

אוניברסיטת תל אביב נחשבת לאחת המובילות בארץ מבחינת מגוון רחב של פרמטרים, וכך גם לימודי מנהל העסקים לתואר שני בה.

בין השאר תוכלו להשתתף בתוכנית ייחודית הנקראת MBA Cares אשר נועדה להטמיע במנהלים הבכירים לעתיד את חשיבותה של האחריות החברתית, ובכך להוביל לשינוי אמיתי – לא רק בעסקים אותם מנהלים אלא גם בסביבתם ובפרט באוכלוסייה הרלוונטית. במסגרת קורס זה, שנמשך סמסטר וחצי, משתתפים הסטודנטים במגוון פרויקטים חברתיים, נחשפים למובילי דעה שכדאי להקשיב להם ובאופן כללי חווים סיפוק אדיר בזכות השינוי שהם מחוללים כבר תוך כדי הלימודים.

סיבה נוספת שבגללה מבחינת לימודי מנהל עסקים – תל אביב היא המקום בה"א הידיעה היא הרמה הגבוהה של המרצים בקורסים השונים, וכך גם המפגשים המרתקים והמעצימים עם דמויות מפתח בכלכלה הישראלית והעולמית.

עודן כדאי לדעת כי הפקולטה מפעילה תוכנית מנטורינג אשר מפגישה סטודנטים ובוגרים טריים עם מנהלים ויזמים בכירים שהינם בוגרי אוניברסיטת תל אביב ואשר מעניקים לדור ההמשך הכוונה יקרת ערך על סמך ניסיונם האישי. כן פועל בפקולטה מרכז לניהול קריירה, אשר מסייע לסטודנטים ולבוגרים למצות את הידע והכלים שצברו ולהגיע למשרות מתגמלות באמת.

תנאי קבלה ללימודי מנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב

על מנת להתקבל ללימודים לקראת תואר מוסמך במנהל עסקים יש להיות בעלי תואר ראשון במנהל עסקים או בתחום אחר עם ציון 75 מעלה או בעלי תואר מוסמך אחר. כמו כן נדרש ציון של לפחות 45 בחלק הכמותי של מבחן ה-GMAT, אם כי ישנם מקרים בהם ניתן פטור מתנאי זה.

בכל מקרה הביקוש הרב ומספר המקומות המצומצם מחייב נתוני קבלה גבוהים.

תוכניות הלימודים השונות באוניברסיטת תל אביב

לימודי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב נמשכים שנתיים, ומחייבים לימוד קורסים בהיקף של 28 י"ס.

מתוך כך 16 י"ס הינן לימודי חובה וכוללות קורסים כגון התנהגות ארגונית למנהל עסקים, מבוא ליצירת ערך, אתיקה ועסקים ויסודות המימון.

את 12 היחידות הנותרות ניתן ללמוד ב-3 דרכים: ללא התמחות (כלומר בחירת קורסים חופשית), עם התמחות אחת (6 י"ס מתחום אחד ספציפי, ועוד 6 י"ס בחירה חופשית), או עם 2 התמחויות (כלומר 6 י"ס שכולן מתחום אחד ועוד 6 י"ס שכולן מתחום אחר).

ההתמחויות האפשריות הן: ניהול בינלאומי, ניהול והתנהגות ארגונית, ניהול נתוני עתק ובינה עסקית, ניהול נדל"ן, מימון-חשבונאות, ניהול השיווק, אסטרטגיה ויזמות, ניהול טכנולוגיה יזמות ומערכות מידע, ניהול מערכות בריאות, וייעוץ עסקי.

המסלול של האקדמית ת"א יפו

במכללה האקדמית ת"א יפו הלימודים לקראת התואר השני מתקיימים בימי חמישי מהשעה 14:00 ואילך, ובימי שישי.

בכל מקרה למי שבוחר באחת האופציות הנ"ל של התמקצעות בתחום של מנהל עסקים תל אביב מציעה כמובן לא רק לימודים ברמה גבוהה מאוד ותעודה שפותחת כמעט כל דלת אלא גם חיים מרובי אפשרויות באופן כללי.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן