לימודים בישראל

הקריה האקדמית אונו משפטים

לימודי משפטים נחשבים לאבן שואבת של סטודנטים שאפתניים, ברמה אישית גבוהה ואיכות אנושית מהטובות שבאקדמיה. היוקרה הגבוהה של מקצוע עריכת הדין בארץ ויכולת ההשתכרות הגבוהה של העוסקים בענף, הפכו את לימודי המשפטים למשאת נפשם של סטודנטים רבים. בהתאמה, תנאי הקבלה ללימודים דורשים לא פעם הכנה רצינית בדמות השלמת בגרויות בציונים גבוהים וציון פסיכומטרי גבוה.

עם 32,000 תושבים, אוכלוסיה צעירה ושכונות מתפתחות, במרחק של שבע דקות נסיעה מתל אביב ובזמינות גבוהה לכביש שש, קרית אונו מציעה חלופה מוצלחת לערי המרכז בתחום הלימודים. שני מוסדות חינוך להשכלה גבוהה בחרו את קרית אונו ואור יהודה כביתם, והם מושכים אליהם עשרות אלפי סטודנטים.

הקריה האקדמית אונו

אם אתם מתגוררים בסביבה או שוקלים לעבור אליה, ומתעניינים בלימודי משפטים קרית אונו , אנו שמחים להכיר לכם את "הקריה האקדמית אונו". הקריה הוקמה בשנת 1995 כשלוחה של אוניברסיטת מנצ'סטר בבריטניה. שמונה שנים מאוחר יותר קיבלה המכללה הכרה של המועצה להשכלה גבוהה וכיום הוא מוסד אקדמאי פרטי רשמי. המכללה מציעה מגוון של מסלולי לימודים במסגרת הפקולטות השונות : משפטים, מנהל עסקים, מקצועות הבריאות, מדעי הרוח, בית הספר מוסיקה והיחידה ללימודי חוץ.

לימודי משפטים בקריה האקדמית אונו

במסגרת לימודי משפטים בקרית אונו מציעה הפקולטה למשפטים מסלולי לימוד לתואר ראשון ותואר שני במשפטים. ניתן ללמוד במסלולי בוקר, ערב וכן מסלולים משולבים. תכנית הלימודים לתואר ראשון במשפטים כוללת לצד מקצועות היסוד, גם חטיבת התמחות במשפט אזרחי, משפט מסחרי, פלילי וציבורי וכן בפרקטיקה משפטית.

לצד כל קורס תיאורטי הנלמד בפקולטה, מתקיימת הוראה קלינית מעשית על ידי צוות ההוראה אשר מורכב מעורכי דין פעילים מובילים בתחומם. תכנית הלימודים לתואר שני מוצעת בשני מסלולים : מסלול מחקרי הכולל כתיבת תזה,ומסלול ללא כתיבת תזה. שני המסלולים מתקיימים בשיתוף פעולה עם בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה.

סיוע בהכנה לבחינות הלשכה וליווי אישי

הקריה האקדמית אונו פועלת בשיתוף פעולה עם חברת "מחשבות" ויחד הן מציעות קורס הכנה ייחודי ומקיף לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין, וליווי אישי בתקופת הלימוד העצמי, בתנאי מיוחדים לתלמידי הפקולטה למשפטים. לאחר סיום הקורס וסיום ההתמחות, מתחיל שלב הליווי האישי בדרך לבחינת ההתמחות, בה מוצמד לכל סטודנט מדריך אישי, עורך דין מחברת "מחשבות" אשר תומך בו ומדריך אותו לכל אורך תקופת הלימוד האישי לבחינה.

תנאי הקבלה ללימודי משפטים בקרית אונו

ממוצע בגרות בציון 95 לפחות, ציון פסיכומטרי של 650 נקודות לפחות, או לחילופין מעבר של מבחני מיון, וראיון אישי עם איש סגל אקדמי. ישנו גם מסלול קבלה מיידי לעומדים באחד משני התנאים הבאים : תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בציון של 80 לפחות, או תואר שני או שלישי ממוסד אקדמי מוכר, או תואר דוקטור לרפואה.

קליניקה משפטית

הפקולטה למשפטים בקרית אונו מקיימת קליניקה לסיוע משפטי בתחומים שונים לאנשים שאינם מסוגלים לממן שירותי עריכת דין. במסגרת הקליניקה, מתנסים הסטודנטים בעבודה מעשית תחת פיקוח של סגל ההוראה, ורוכשים כלים מעשיים וישומיים רבים עוד במהלך הלימודים וטרם היציאה לתקופת ההתמחות. זוהי הזדמנות מבורכת לשלב התמקצעות והעמקה יחד עם עשייה חברתית, כחלק מהחזון החברתי של הקריה האקדמית אונו, המבקש לשנות את פני החברה.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן