לימודים בישראל

לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל

מרגע שאנו מבינים כי אנו אוהבים את מקצוע הסיעוד הרי שנותר לנו להחליט היכן ללמוד אותו ואיפה נקבל את המענה הטוב ביותר לדרישותינו המקצועיות. על רקע זה מגיעים לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל אשר מהווים את אחד מהאופציות המעניינות ביותר ללימודי סיעוד ואשר יכולות להעניק לנו רבות בתחום זה. הפקולטה לסיעוד באוניברסיטת אריאל הינה פקולטה חדשה יחסית בתחום הסיעוד וככזאת היא מובילה את החדשנות והיזמה והיא מאפשרת ללומדים בה להיחשף למגוון גדול של עמדות מקצועיות ולמחקרים במתקדמים ביותר בתחום. מכיוון שמדובר במסלול חדש של לימודי סיעוד בארץ, הרי שהקשב לסטודנטים בו רב יותר ומרצים עצמם אינם שחוקים ועל כן הם פתוחים יותר לעזור לתלמידיהם וכמובן להכשירם בצורה הגבוהה ביותר.

מערכת הבריאות מושתת על ערב רב של תפקידים ופונקציות שכל מטרתן הוא להעמיד את החולה בחזרה על רגליו. אכן מי שנמצאים לרוב באור הזרקורים הינם הרופאים אך לא פחות חשובים מהם הן האחיות אשר מהוות את הברגים שמחברים את כול המערכת ועובדות ימים ולילות בכדי לדאוג לחולים ולטפל בהם במסירות יוצאת דופן. האחות היא למעשה ליבה של המערכת וככזאת יש לה תפקיד קריטי בה ולחולים, זוהי הסיבה מדוע רבים בוחרים ללכת וללמוד תחום זה ולעזור לחולים. כול מי שאוהב את הטיפול ואת העזרה לזולת ימצא את מבוקשו בתחום זה וסביר שיתאהב במקצוע.

מה כוללים לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל?

לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל כוללים בתוכם את הצד האקדמי שהינו כאמור מעודכן במחקרים המתקדמים ביותר ולצד זאת משקיעים רבות בהכשרה המעשית של הסטודנטים. כחלק מההכשרה המעשית ישנו שיתוף פעולה בין המוסד ובין בתי חולים שונים בארץ ובכלל זה גם קופת חולים כללית. כך תואר ראשון זה נותן מענה לכל פן במקצוע הסיעוד ומאפשר למסיימים אותו להיות בשורה הראשונה של האחים והאחיות בארץ, בנוסף אפשר גם לעשות תואר שני בתחום. מבחינה אקדמית הרי שהסטודנטים נחשפים לכל הבסיס אשר יאפשר להם בעתיד לעסוק במקצוע וכמובן לו ירצו בכך להמשיך וללמוד בתחום הסיעוד או לפנות אל עבר מקצועות לימוד משיקים לתחום הסיעוד.

כיצד נתפסת אוניברסיטת אריאל בתחום הסיעוד?

מכיוון שאוניברסיטת אריאל הינה מוסד חדש יחסית בכלל ובטח בתחום הסיעוד, שם הפקולטה הוקמה רק ב2013, הרי שישנה שאלה העולה בצדק והיא כיצד נתפסת האוניברסיטה אל מול מוסדות אחרים בתחום. התשובה לכך היא כי אכן מדובר באוניברסיטה חדשה, אך אין זה אומר כי היא פחות מקצועית וניתן לומר בלב שלם כי לימודי סיעוד באריאל אינם נופלים ברמתם משום מוסד לימודים אחר בתחום הסיעוד. ההפך הוא הנכון דווקא פעמים רבות אריאל נחשבת בעיני רבים לאחד ממוסדות הלימוד למקצוע הסיעוד הטובים ביותר שיש בארץ וזאת על אף גליה בצעיר יחסית.

מה כוללת הקבלה לחוג?

כמו בכל תואר ראשון גם לצורך הקבלה לחוג הסיעוד הרי שיש צורך בפסיכומטרי ובגרות תוך שקלול של השניים. עם זאת בדומה למוסדות לימוד אחרים בארץ גם כאן מקצוע הסיעוד אינו דורש תנאי קבלה כה גבוהים וזאת מכיוון שהביקוש לו בקרב כלל האוכלוסייה אינו כה גבוה. לכן סביר שלא תיתקלו בקושי מיוחד להתקבל לתכנית ואם תרצו בכך תנאי הקבלה לא יהוו מכשול אמתי בפניכם, זאת בהנחה כי יש בידכם תעודת בגרות וציון פסיכומטרי סביר יחסית של כ-550 נקודות, זאת כמובן בתלות של ציון תעודת הבגרות שלכם. אם החלטתם שאתם מעוניינים בלימודי סיעוד, הרי שאוניברסיטת אריאל היא אופציה מעולה אשר תעניק לכם רבות לעתיד לבוא.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן