לימודים בישראל

לימודי עיצוב פנים בירושלים

ירושלים כוללת במספר מוסדות לימוד מבוקשים המציעים לימודי עיצוב פנים במסלולים מגוונים. בין המוסדות ניתן למצוא את מכללת הדסה, המכללה למנהל, מכללת אורט בירושלים, בית הספר קווים למקצועות העיצוב, המכללה האקדמית להנדסה, סטודיו 6B, ובית הספר בצלאל. לפניכם דוגמאות למסלולים ותוכניות לימוד במוסדות נבחרים בירושלים.

לימודי עיצוב פנים במכללת הדסה

מכללת הדסה השוכנת ברחוב הנביאים שבמרכז העיר ירושלים, מציעה כאמור לימודי עיצוב פנים בירושלים תוך שיתוף פעולה עם בי"ס שנקר. מסלול זה מיועד למעצבים המבקשים להעשיר את ארגז הכלים שלהם וכן למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום ורוצה לרכוש מקצוע מבוקש. היקף הלימודים – 80 מפגשים (בתדירות של שניים בשבוע) בני 5 שעות אקדמיות כ"א.

בין נושאי הלימוד: רישום, פרספקטיבה, הבנת המרחב, יסודות השרטוט האדריכלי, חומרי עיצוב, תכנון תאורה, סטיילינג, אוטוקד ועוד. לצד הידע התיאורטי מושם דגש רב על פיתוח היצירתיות ושכלול מתמיד של יכולת ההבעה, כמו גם הקניית כלים המאפשרים תכנון פרויקטים שונים.

לימודי עיצוב פנים במכללה האקדמית להנדסה

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מפעילה שלוחה בירושלים, במסגרת המכללה האקדמית להנדסה, ומציעה מסלול של לימודי עיצוב פנים המיועד לבוגרי תואר ראשון בעלי שליטה טובה באנגלית שעוברים ראיון קבלה. הלימודים נמשכים 4 סמסטרים במתכונת של 2 ימי לימוד שבועיים, ועליהם מתווספים עוד מספר סיורים ברחבי הארץ על מנת להעשיר את ידיעותיהם של הסטודנטים.

התוכנית הייחודית נחלקת ל- 3 חטיבות: מקצועות טכנולוגיים (המקנים ידע בנושאים כמו צבעים, חומרים, תאורה ועוד), תאוריה והיסטוריה (המקנות בסיס תיאורטי לעיצוב פנים) ופרויקט אותו יוצרים במשך כל הלימודים.

לימודי עיצוב פנים במכללת אורט ירושלים

התעודה המוענקת לבוגרי מסלול זה היא "הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים", ועל מנת לזכות בה יש ללמוד במשך שנתיים וחצי ולבצע פרויקט גמר במשך 6 חודשים נוספים. הלימודים משלבים את טיפוח היצירתיות עם הקניית כלים מקצועיים חיוניים, ומקנים את היכולת לתכנן הן מרחבים עירוניים, הן מרחבים טבעיים והן חללים בנויים. בוגרי המסלול רשאים לחתום על עיצוב פנים ותכנון אדריכלי של מבנים בני 4 קומות ומטה ויכולים לפתוח משרד עצמאי בתחום.

לימודי עיצוב פנים בדיפלומה

הקמפוס הירושלמי של בית ספר דיפלומה שוכן בגן הטכנולוגי מלחה ומציע מסלול בן שנתיים וחודשיים הכולל לימודים בהיקף 700 שעות אקדמיות. תנאי הקבלה הם בגרות מלאה ומעבר ראיון אישי, וניתן לשלם עבור הלימודים מתוך הפיקדון לחיילים משוחררים. הלימודים מקנים ידע תיאורטי, שליטה בתוכנות שונות הרלוונטיות לעולם העיצוב, הרצאות של אדריכלים ומעצבי פנים מובילים, סיורים מעשירים ובנוסף זוכים הסטודנטים שבחרו בדיפלומה למטרת לימודי עיצוב פנים בירושלים לחניכה אישית וסיוע בהשקת עסק עצמאי בתחום זה.

בוגרי המסלול יכולים להמשיך במסלול של לימודי תואר ראשון במסגרת האוניברסיטה הפתוחה, כשמסלול עיצוב הפנים מזכה אותם ב- 15 נקודות.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן