לימודים בישראל

לימודי קוסמטיקה בצפון

צפון הארץ הוא כמובן אזור רחב ידיים שמתגוררים בו מיליוני בני אדם, כך שיש לא מעט אפשרויות מבחינת לימודי קוסמטיקה, וכדאי לבחון כמה וכמה מכללות ומכונים המציעים קורסים, הן מבחינת היקף הלימודים בקורס, הן מבחינת רמת ההוראה, הן מבחינת הסיוע בהשמה והן מבחינת מחיר הלימודים, שמתקיימים במתכונת של לימודי תעודה. קבלת חוות דעת מתלמידות קודמות בכל מקום היא דרך מומלצת לקבל מושג אמין לגבי האיכות.

לאסתטיקה ישנה חשיבות רבה בימינו, בכל התחומים, החל מעיצוב פנים וכלה בטיפולים קוסמטיים שונים, ובהתאם הביקוש לקוסמטיקאיות (אמנם אנו חיים בעידן שבו ההבדלים בין גברים לנשים מצטמצמים, אולם קוסמטיקאים ממין זכר הם עדיין מיעוט) לא מפסיק לעלות – ובעקבותיו גם הביקוש ללימודי קוסמטיקה. באופן טבעי, המעוניינות להפוך לקוסמטיקאיות מעדיפות ללמוד בקרבת מקום מגוריהן, ומבחינת תושבות האזור שבין מטולה לחדרה האופציה הרלוונטית היא לימודי קוסמטיקה בצפון.

לימודי קוסמטיקה בויצו בצפון

ויצו, ארגון שמטרתו העיקרית היא קידום נשים בדרכים שונות ומגוונות ובין השאר על ידי הכשרה מקצועית מעמיקה ואיכותית, מציע לימודי קוסמטיקה בצפון במספר מקומות.

הקורס שמציע ויצו מפוקח על ידי משרד התמ"ת וניתן לשלם את שכר הלימוד מתוך פיקדון החיילים המשוחררים. הוא מיועד לבנות 18 ומעלה וכולל 800 שעות לימוד אותן ניתן לפרוש בשתי דרכים – לימודים במתכונת של 3 פעמים בשבוע הנמשכים 11 חודשים, או לימודים הנמשכים 17 חודשים במתכונת של פעמיים בשבוע.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: אנטומיה, פיזיולוגיה, כימיה קוסמטית, שעווה, איפור בסיסי, איפור לכלות, תזונה, דרמטולוגיה, חומרים ותכשירים בטיפול הקוסמטי ועוד. לצד הלימודים העיוניים מושם דגש רב על התנסויות מעשיות. בתום הקורס ניגשות הבוגרות לבחינה ממשלתית (עיונית + מעשית) ומי שעוברת אותה בהצלחה מקבלת תעודה מטעם משרד התמ"ת, וזאת בנוסף לתעודה של ויצו.

לימודי קוסמטיקה בבית הספר נאוה קולאז'

בית הספר נאוה קולאז' הוא אחד הוותיקים בצפון בתחום הקוסמטיקה, ולו סניפים בחיפה ובנהריה. מוסד זה מציע קורס לימודי קוסמטיקה פרא רפואית המיועד לקוסמטיקאיות פעילות ומוסמכות, וכן קורס קוסמטיקה למי שרוצה לרכוש מקצוע מבוקש זה.

הקורס הבסיסי מורכב מ- 800 שעות לימוד, אותן ניתן לפרוש במשך שנה עד שנה וחצי. לימודים אלה הם במתכונת של לימודי תעודה, הן של בית הספר עצמו והן מטעם משרד התמ"ת (לאחר מעבר בחינות הסמכה).

לצד הנושאים הנלמדים בכל קורס קוסמטיקה – דרמטולוגיה, כימיה, תזונה, אנטומיה, פיזיולוגיה – לומדות הקוסמטיקאיות לעתיד גם עזרה ראשונה וגם שיווק, על מנת לסייע להן לצאת לדרך החדשה ולהקים עסק משל עצמן. הצד המעשי של הלימודים כולל הכנת מסכות, מבחר רחב של עיסויים, פילינג על סוגיו השונים, סידור גבות וצביעתן, איפור, שעווה, טיפול באקנה ועוד.

לימודי קוסמטיקה בצפון ב– LFA

אופציה נוספת של לימודי קוסמטיקה בצפון וליתר דיוק בכרמיאל היא LFA – ראשי תיבות של Ludmila Fridman Academy.

גם קורס זה מפוקח על ידי משרד התמ"ת וניתן לשלם עבורו מכספי הפיקדון של חיילים משוחררים, והוא מקנה שלל תעודות: קוסמטיקאית מוסמכת מטעם LFA, מעצבת גבות מטעם LFA, הסרת שיער בשעווה מטעם LFA, מאפרת מקצועית מטעם LFA וכן תעודה מטעם התמ"ת לאחר מעבר בחינות.

הלימודים הם בהיקף של 800 שעות לימוד אקדמאיות, כשניתן לבחור בין לימודי בוקר ללימודי ערב. דגש רב מושם על התנסויות עם לקוחות "אמיתיים" כדי לצבור ביטחון ולתרגל את החומר הנלמד. בנוסף מקבלות משתתפות הקורס הדרכה והכוונה בכל הקשור לניהול מו"מ ויחסי קוסמטיקאית-לקוח.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן