לימודים בישראל

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה

לימודי קרימינולוגיה מעניקים את הרקע האקדמי הנדרש בכדי להשתלב במחקר אקדמי או לעסוק בתפקידים מקצועיים ברשויות האכיפה או השיקום. רוצים לעסוק בתפקידים שונים במשטרה, בשב"ס, במתקני כליאה, במוסדות משקמים, קידום נוער בסיכון וכיוצא באלה? גלו מהם תנאי הקבלה במוסדות אקדמאיים מובילים בהם ניתן ללמוד תחום זה.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת בר אילן

באוניברסיטת בר אילן מתקיימים לימודי קרימינולוגיה לתואר הראשון, השני וגם השלישי. על מנת להתקבל לתארים מתקדמים יש צורך בזכאות לתואר ראשון או שני בציונים טובים מאוד. אך מהן הדרישות לתואר הראשון בקרימינולוגיה? עבור מועמדים מצטיינים, בעלי ממוצע בגרות מעולה של 98 ומעלה, הקבלה היא אוטומטית, כלומר ללא צורך להיבחן בבחינה פסיכומטרית. עבור בעלי ממוצע בגרות נמוך יותר, יתבצע שקלול ביחד עם ציון הפסיכומטרי.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת תל אביב

באוניברסיטת תל אביב יתקבלו באופן אוטומטי לתארים במדעי החברה סטודנטים בעל בגרות בממוצע 100 (ממוצע משוקלל) וכן בעלי תואר ראשון קיים במסלול אחר, בממוצע של 80 לפחות. בעלי ציון ממוצע בגרות טוב יוכלו להגיש מועמדות להרשמה על בסיס ציון פסיכומטרי של 680.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת חיפה

באוניברסיטת חיפה מתקיימים לימודי קרימינולוגיה תחת כנפיה של פקולטת מדעי החברה. מתקיימות תוכניות לימודים לתואר הראשון (לרוב, ביחד עם לימודי סוציולוגיה) וכן לתואר השני. לתואר שני בקרימינולוגיה, במסלולים כגון חקר הפשיעה, משפט וחברה או פשיעה והתמכרות יתקבלו בוגרי תואר ראשון בממוצע 80 ויותר. קבלה לתואר הראשון – בשקלול של ציוני בגרות וציון מהבחינה הפסיכומטרית, על בסיס מקום פנוי בפקולטה.

תנאי הקבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטה הפתוחה

באוניברסיטה הפתוחה ניתן להתקבל ללימודי קרימינולוגיה ללא דרישות מקדימות כלשהן. ניתן להתקבל ללא צורך בבחינה פסיכומטרית ואף ללא בגרות מלאה או ללא בגרות כלל. זהו ייחודה של האוניברסיטה, המאפשרת לימודים ללא תנאי סף.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת בן גוריון

באוניברסיטת בן גוריון בנגב ניתן ללמוד נושאים בקרימינולוגיה בפקולטה למדי החברה, למשל בתואר לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה. על פי נתוני שנים קודמות, התקבלו מועמדים בעלי ציון ממוצע בגרות טוב ופסיכומטרי בציון 560.

תנאי הקבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטה העברית

על מנת להתקבל ללימודי אנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית, יש להציג ממוצע איכותי של פסיכומטרי ובגרות. איך מתקבלים באופן אוטומטי? בעלי ממוצע בגרות 100 יתקבלו באופן אוטומטי ללא צורך בהצגת ציון פסיכומטרי. בעלי ציון פסיכומטרי 650 יתקבלו גם אם ממוצע הבגרות שלהם סביר.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת אריאל

באוניברסיטת אריאל ניתן לשלב לימודי קרימינולוגיה עם לימודים בנושאים נוספים כגון פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כלכלה ועוד. תנאי הקבלה נקבעים בהתאם לבחירה במקצוע המבוקש יותר (בו תנאי קבלה מחמירים יותר). במסלול חד חוגי לקרימינולוגיה יתקבלו מועמדים בעלי ציון בגרות בממוצע 90 לפחות או ציון משולב 560 (שקלול בגרות ופסיכומטרי).

תנאי הקבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללה למנהל

לימודים במכללה למנהל בפקולטה למדעי ההתנהגות אפשרית לבעלי תעודת בגרות בממוצע של 85 ויותר.

תנאי הקבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללה האקדמית גליל מערבי

יתקבלו בעלי ממוצע בגרות של 85 או יותר. לחילופין, יתקבלו בעלי ממוצע נמוך יותר בשילוב פסיכומטרי בציון 500.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללת אשקלון

במכללת אשקלון ניתן ללמוד קרימינולוגיה במסלול חד חוגי או דו חוגי. על פי שנים קודמות, מתקבלים מועמדים בעלי בגרות בממוצע 80-83 לפחות.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללת עמק יזרעאל

בעלי ציון פסיכומטרי מעולה או בגרות מעולה הקבלה ללימודים – אוטומטית. אפשרות אחרת – בהתאם לממוצע בין השניים ובהתאם למספר הנרשמים באותה שנה.

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללת בית ברל

במכללת בית ברל מתקיימים לימודים בקרימינולוגיה ואכיפת חוק, כלימודי תעודה ללא תנאי קבלה. הלימודים ברמה אקדמית, מעניקים נקודות זכות לממשיכים לתארים אחרים במכללה (כגון B.A רב תחומי, לימודי חינוך).

תנאי קבלה ללימודי קרימינולוגיה במכללת צפת

תנאי הקבלה למסלול משולב מדעי ההתנהגות – נדרש שילוב בין ציוני בגרות סבירים לפסיכומטרי.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן