לימודים בישראל

לימודי שוק ההון בחינם

שוק ההון הוא אחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בימינו, שכן רבים וטובים שואפים להתוודע אל שוק זה ואל אפיקי ההשקעה השונים שהוא מציע. לימודים באינטרנט הם טרנד בולט נוסף, במסגרת ההשתלטות הכוללת של האינטרנט על חיינו ומעבר עוד ועוד תחומי פעילות אל הרשת. שילוב שתי המגמות הוליד מגמה בולטת אחרת, לימודי שוק ההון באינטרנט – וכמו כל דבר כמעט ברשת ישנה גם האופציה החינמית.

לימודי שוק ההון באינטרנט בחינם מוצעים על ידי מספר גופים, ובאופן טבעי עוסקים במנעד רחב של נושאים וברמות שונות של התעמקות. כל מי שמעוניין בכך וישקיע מעט זמן בחיפוש יוכל למצוא אופציה משתלמת מבחינתו ושאליה כדאי לו להתחבר.

למי מתאימים לימודי שוק ההון בחינם?

לימודי שוק ההון מיועדים לשני קהלי יעד עיקריים: מי שרוצה כלים להשקעות מושכלות של כספו, ומי שרוצה להפוך לברוקר. לימודי שוק ההון באינטרנט בחינם מתאימים בעיקר לקבוצה הראשונה, שכן התמקצעות ועיסוק בתחום מחייבים ברוב המקרים לימודים מעמיקים יותר.

האם לימודי שוק ההון בחינם אכן משתלמים?

כאמור, כמעט כל דבר ניתן ללמוד כיום באינטרנט ללא עלות כספית: בין אם אלה לימודי אנגלית, בין אם הכנה לקורס פסיכומטרי, בין אם לימודים שונים בתחום המחשבים (משימוש בפוטושופ ועד בניית אתרים) ועוד.

מצד אחד – כל דבר שניתן לנו חינם מושך את תשומת ליבנו וטומן בחובו פיתוי ממשי, שהרי בעצם אם הדבר חינם אנחנו לא מסכנים כלום. מצד שני, אסור לשכוח שגם זמן הוא משאב יקר ערך, ואם נשקיע כך וכך שעות מחיינו מבלי לקבל תמורה הולמת הרי שגם אם לא שילמנו על כך כסף בכל זאת זו הייתה השקעה לא חכמה.

כך או כך, אין תשובה חד משמעית לשאלה האם לימודי שוק ההון באינטרנט בחינם אכן משתלמים. השאלה היא עד כמה אתם שולטים ברזי המסחר בבורסה, האם יש לכם ידע מינימלי לגבי האפיקים השונים של שוק ההון, ומהי בעצם המטרה שלכם. למי שאין כלל מושג בתחום זה, קורס שוק ההון דרך האינטרנט ובחינם עשוי לספק בסיס מוצלח להמשך העמקה. למי שיודע מהן אופציות ומה ההבדל בין אג"ח למק"מ, או שרוצה לסחור באופן מקצועי ובסכומי כסף משמעותיים – כדאי בכל זאת להשקיע בלימודים מסודרים באחת המכללות המתמחות בלימודי שוק ההון.

מי מציע לימודים בחינם בתחום שוק ההון?

באתרים של הבנקים המסחריים וכן של חברות האשראי ניתן למצוא לא מעט אינפורמציה אודות שוק ההון, לעתים במתכונת של קורסים מסודרים ובמקרים אחרים ידע בסיסי שמקנה התמצאות ראשונית.

גם המכללות השונות המתמקדות בתחום שוק ההון מציעות בחלק מהמקרים ידע תיאורטי מגוון ללא עלות כספית, בין אם כדי לפתות תלמידים פוטנציאליים להמשיך אצלן את הלימודים ובין אם מתוך רצון למצב עצמן כמובילות בתחום. מכללות אלה מציעות גם ייעוץ לימודים חינם יקר ערך, וגם בו ניתן להיעזר, ללא עלות, לפני שמתחייבים למסלול לימוד ממושך.

היתרונות של הלימודים החינמיים

לצד היתרון הברור מאליו של לימודי שוק ההון באינטרנט בחינם – היעדר העלות הכספית, כך שמי שעדיין לא בטוח כי הוא רוצה להתמחות בתחום יכול קודם להתרשם ללא התחייבות וללא תשלום סכום כזה או אחר – מציעים הלימודים האינטרנטיים 2 יתרונות משמעותיים נוספים: נוחות וגמישות מקסימליים.

בין אם מדובר על קורס שוק ההון ובין אם אלה מושגי יסוד בהשקעה בבורסה, בכל מקרה תוכלו ללמוד בקצב האופטימלי מבחינתכם, בזמן הכי נוח עבורכם ואצלכם בבית, מבלי לבזבז זמן יקר על נסיעות ולטרוח על מציאת חנייה וכדומה.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן