לימודים בישראל

לימודי שוק ההון בירושלים

קורסים שונים בתחום שוק ההון הפכו בשנים האחרונות לפופולריים מאוד: יותר ויותר אנשים מבינים כי כל השקעה טומנת בחובה סיכון מסוים וכדי למזער אותו כדאי לרכוש ידע, ולו בסיסי, בכל הנוגע לאפיקים השונים של שוק ההון. בנוסף ישנם קורסים המיועדים למי שכבר רכש ידע בסיסי ורוצה להתעמק עוד יותר בכל הנוגע לאג"ח, מסחר יומי, אופציות ועוד ואפילו מסלולים המיועדים למי שרוצה לעסוק בתחום באופן מקצועי – וכמובן שכיאה לעיר הבירה וגם לעיר בעלת מספר התושבים הרב ביותר ירושלים מציעה מגוון רחב של אפשרויות לימודים בתחום זה.

אופציה אחת היא לימודים מהבית – דרך האינטרנט. היתרונות: לא צריך לצאת מהבית, הלימודים בחינם ובזמן שנוח לכם. החיסרון: לימודים שכאלה הם בסופו של דבר מוגבלים, ועל כן רוב המבקשים לרכוש כלים שיעזרו להם להשקיע בתבונה בשוק ההון מגיעים לאחת המכללות שמציעות לימודי שוק ההון בירושלים.

האפשרויות הבולטות מבחינת לימודי קורס שוק ההון בירושלים הן: מכללת פסגות, מכללת מגמות, מט"י ירושלים, ביה"ס להשתלמויות שבמכללה ירושלים ו"השכלה פיננסית".

יש להדגיש כי בכל המקרים מדובר במתכונת של לימודי תעודה, וכי אין תנאי קבלה ללימודים אלה.

לימודי שוק ההון במכללת פסגות בירושלים

אחת האופציות של לימודי שוק ההון בירושלים היא מכללת פסגות, שמפעילה שלוחות גם ברחובות, הרצליה, באר שבע, חיפה ורמת גן.

בעיר הבירה ישנם שני סניפים, האחד בגן הטכנולוגי מלחה והשני בהר חוצבים. בין הקורסים המוצעים במכללה זו: קורס מסחר עצמאי מהבית אונליין, קורס אג"ח, קורס ניתוח טכני וניתוח פונדמנטליסטי, קורס מסחר יומי וקורס אופציות מעו"ף. בנוסף ישנם מסלולים מקיפים יותר דוגמת מסלול פרימיום הכולל17 שיעורים וכן כניסה אל חדרי מסחר ומאמן 1 על 1 – ובקיצור כל מה שצריך כדי להפוך את התלמיד לסוחר מיומן.

לימודי שוק ההון במכללת מגמות בסניף ירושלים

גם מכללת מגמות מפעילה שלוחות במקומות שונים בארץ. הסניף הירושלמי ממוקם בהר החוצבים.

בין הקורסים שנלמדים במכללה זו: מסחר במניות, התמודדות מנטלית (שהרי לפן הפסיכולוגי השקעה מכרעת על איכות ניהול תיקי השקעות ובכלל על קבלת החלטות), ניהול תיק השקעות עצמי ותקציב המשפחה, טופ טריידר וכן מסלול מקיף של מנהל עסקים בשוק ההון: 42 מפגשים הנפרשים על פני שנת לימודים מלאה ושמחולקים ל-3 חטיבות: שוק ההון והמסחר בבורסה, השקעות ויזמות בנדל"ן והכנה לבחינות הרישוי בתיווך מקרקעין.

לימודים בביה"ס להשתלמויות במכללה ירושלים

עוד אופציה מעניינת של לימודי שוק ההון בירושלים מוצעת בביה"ס להשתלמויות שבמכללה ירושלים. זהו מוסד תורני ועל כן הלימודים נפרדים לגברים ולנשים. מטרת ביה"ס להשתלמויות היא לאפשר לכל אחד להתפרנס בכבוד ובהתאם מוצעים קורסים במבחר תחומים ולא רק בשוק ההון. מבחינת לימודי שוק ההון האופציות הן מסחר במט"ח וניהול עצמאי של השקעות במט"ח.

לימודי שוק ההון במרכז מט"י ירושלים

מט"י הוא מרכז טיפוח יזמות, וכשמו כן הוא – נועד לסייע ליזמים ובעלי עסק להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולהשביח את הפעילות העסקית שלהם. מט"י ירושלים שוכן ברחוב האומן 9, ובין הקורסים המוצעים בו תוכלו ללמוד אודות השקעות בשוק הנדל"ן.

מכללת טייק פרופיט ללימודי שוק ההון בירושלים

טייק פרופיט, בדומה לפסגות ומגמות, היא מכללה המתמקדת בתחום שוק ההון ומציעה קורסים שונים בכל רחבי הארץ. משרדיה הראשיים של המכללה שוכנים בבית הכרם, ובין הקורסים שניתן ללמוד בה: שוק ההון למתחילים, שוק ההון למתקדמים, מסחר יומי בבורסה האמריקאית ועוד.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן