לימודים בישראל

לימודי שוק ההון במכללת פסגות

פסגות היא אחת המכללות המובילות בכל הקשור ללימודי שוק ההון – תחום המתאפיין בעיקר בקורסים ממוקדים ופחות בלימודים אקדמיים (גם אם ישנם מסלולים שכאלה, כולל לימודי תואר שני, למשל בבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה).

אלפי בוגרים מרוצים מאז 2005

מכללת פסגות החלה לפעול בשנת 2005. הקמת המכללה הייתה יוזמה של רועי ראובן ויניב ארביב, שכבר היו בעלי ידע נרחב בכל הקשור לשוק ההון על שלל אפיקיו, הפן הפסיכולוגי של המסחר במניות, אסטרטגיות פעולה בתחום ועוד.

את כל הידע הזה ביקשו רועי ויניב להנחיל לציבור הרחב, וזאת מתוך אמונה כי בעולם של ימינו כישורים פיננסיים הם מצרך בסיסי שכל אדם חייב להצטייד בו, וכי המפתח לעצמאות כלכלית אמיתית הוא היכולת להתנהל באופן מושכל בשוק ההון.

מאחר שמבחינת אנשי פסגות, לימודי שוק ההון הם מצרך בסיסי אותו חשוב להנחיל לציבור הרחב, הרי שזהו גם קהל היעד של המכללה – כל עם ישראל בכל הגילאים, הסטטוסים התעסוקתיים, השכבות הסוציו-אקונומיות ומכל רחבי הארץ.

איפה שוכנים הסניפים של המכללה?

הסניף הראשון של המכללה הוקם בפארק המדע השוכן בין רחובות לבין נס ציונה. לאור ההצלחה והביקוש ההולך וגובר ללימודי שוק ההון נפתחו עוד שלל סניפים ברחבי הארץ: תושבי הצפון מוזמנים לסניף החיפאי השוכן באזור לב המפרץ (צ'קפוסט), תושבי עיר הבירה וסביבתה יכולים לבחור בין 3 סניפים ירושלמיים (האחד בגן הטכנולוגי מלחה, השני ברחוב המרפא 5 שבהר חוצבים, והשלישי ברחוב בית הדפוס 12 שבקרית משה), בדרום פועל סניף במרכז באר שבע (בדרך המשחררים 7) ובמרכז ישנו סניף בבני ברק (ליד קניון איילון, ברחוב בר כוכבא 23) וסניף בהרצליה (רחוב הנדיב 71).

אילו קורסים מוצעים בפסגות?

בין מבחר הקורסים המוצעים במכללת פסגות: קורס אג"ח, קורס אופציות מעו"ף, קורס מסחר יומי, קורס ניהול הון (Capital Management), קורס ניתוח טכני וניתוח פונדמנטליסטי, קורס מסחר עצמאי מהבית אונליין.

כמו כן, ישנם מסלולים מקיפים יותר הנקראים גולד, פרימיום ופלטינום, המעניקים מבחר מגוון במיוחד של כלים בתחום ההשקעות בשוק ההון.

בנוסף כדאי לדעת כי אמנם במכללת פסגות לימודי קורס שוק ההון הם אלה שנמצאים במרכז העניינים והעשייה, אולם לצידם מוצעים גם קורסים בתחום הנדל"ן – למשל קורס חתירה לעסקה או קורס השקעות בנדל"ן – וכן ניתן לרכוש כלים כלליים בקורסים דוגמת יזמות וניהול עסקי.

מה מקבלים בסוף הלימודים?

הלימודים במכללת פסגות הם במתכונת של לימודי תעודה, ובהתאם בוגרי הקורסים השונים זוכים לתעודה המעידה על השתתפות בקורס.

כמובן שהתעודה היא רק אישור פורמלי לרווח האמיתי הטמון בכל קורס – כלים מתקדמים ואפקטיביים להפליא המאפשרים לבחור בחוכמה את אפיק ההשקעה המיטבי בכל נקודת זמן ובהתאם לכל צורך והעדפה, לסחור בבורסה באופן מושכל וכו'.

פסגות לימודי שוק ההון – גם למקצוענים

כאמור מבחינת אנשי הצוות של מכללת פסגות, לימודי שוק ההון מיועדים לכל אחד – וגם מי שכבר צבר ידע ואף ניסיון בכל הקשור להשקעות שונות יוכל למצוא קורסים המתאימים לו ואשר מטרתם היא לשכלל עוד יותר את הכישורים, להקנות גישה לכלים מתקדמים במיוחד ולאפיקי השקעה חדשים, ואפילו להוביל לקריירה בתחום.

זה המקום לציין כי על מנת לעסוק בייעוץ השקעות או ניהול תיקי השקעות אין צורך בהשכלה ספציפית – לא תואר ראשון וגם לא תעודה כזו או אחרת.

על מנת לעסוק בשני המקצועות המתגמלים הנ"ל יש צורך ברישיון, ועל מנת לקבל אותו עליכם לעבור בחינות הסמכה מיוחדות של הרשות לניירות ערך וכן סטאז' של 6-9 חודשים (אורך הסטאז' משתנה בהתאם לעיסוק הרצוי).

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן