לימודים בישראל

לימודי תעודה בטכניון

הטכניון, אחד ממוסדות הלימוד המובילים בעולם בתחום המדעי והטכנולוגי, מציע לימודי תעודה במבחר תחומים, הן למי שמעוניין בהסבה מקצועית, הן לאקדמאים והן למבקשים ליהנות מהכשרה מתקדמת במקצועות מבוקשים במיוחד.

לימודי הייטק בחיפה, תל אביב וירושלים

אופציה נחשקת במיוחד במסגרת לימודי תעודה בטכניון היא לימודים בתחום המחשבים המכשירים את הדור הבא של עובדי ההייטק, מקצוע המשלב אתגר מרתק, הזדמנות להשפיע על העולם ושכר נאה (אגב, עבור בעלי תואר ראשון הרוצים לבצע הסבה מקצועית לתחום המחשבים דרך לימודי תעודה אוניברסיטת תל אביב מהווה אף היא אופציה).

בטכניון ישנן בסך הכל 11 תוכניות לימוד בתחום המחשבים, וביניהן אבטחת מידע, ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט, מנהלי מסד נתונים ובינה עסקית, מפתחי תוכנה ופיתוח לאנדרואיד ובודקי תוכנה. הטכניון מפעיל שלוחות גם בתל אביב ובירושלים (אם כי לא כל המסלולים מוצעים בכל עיר) וכן ניתן ליהנות מלימודי בוקר בחלק מהתוכניות.

לימודי תעודה בדרך לקריירה בתחום הנדל"ן

עבור המעוניינים בקריירה באחד התחומים היותר מרכזיים ומתפתחים בשנים האחרונות, הנדל"ן, ורוצים לעשות דרך לימודי תעודה טכניון מציע 2 מסלולים ייחודיים: שמאות מקרקעין וניהול פרויקטים בבנייה.

הלימודים נשענים על הידע והמקצועיות הבלתי מתפשרת של הפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית וכן אלה של הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים.

לימודי תעודה בתחום שמאות מקרקעין מיועדים לבעלי תואר ראשון ממוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה או לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון. גם בתוכנית זו ניתן להשתתף בשלוש הערים הגדולות. התוכנית השנייה, זו של ניהול פרויקטים בבנייה, מיועדת למי שכבר עוסק בענף התשתיות והנדל"ן ורוצה להתמקצע עוד ולהרחיב את מנעד האפשרויות התעסוקתיות העומדות בפניו.

מאמנים בכל התחומים

מסלול מרתק אחר במסגרת לימודי תעודה של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ע"ש עזריאלי בטכניון הוא לימודי אימון. מסלול זה מיועד לבעלי השכלה אקדמית וניסיון מקצועי נרחב.

מסלול זה כולל 3 תוכניות לימוד המכשירות מאמנים אישיים (עם התמחות זוגית), מנטורים האמונים על ייעוץ אסטרטגי ומאמנים המתמחים בבעלי ADD/ADHD (הפרעות קשב וריכוז, עם או בלי היפראקטיביות).

לתוכנית הראשונה מתקבלים בעלי תואר שני וכן שלוש שנות ניסיון רלוונטי או בעלי תואר ראשון שבאמתחתם 7 שנות ניסיון מוכח, ובכל מקרה יש צורך לעבור ועדת קבלה. היקף הלימודים – 263 שעות אקדמיות (שמתוכן 60 שעות פרקטיקום וכן 16 שעות אימון וצפייה באימון).

התוכנית למנטורים מיועדת לבעלי תואר שני עם 4 שנות ניסיון, בעלי תואר ראשון עם 8 שנות ניסיון או בעלי עסקים ומנהלים בכירים גם ללא תואר. תוכנית הלימודים להכשרת מאמנים לבעלי הפרעות קשב וריכוז מורכבת מ- 240 שעות אקדמיות, המחולקות ל- 176 שעות לימוד, 16 שעות צפייה באימון ואימון אישי ו- 48 שעות של ביצוע שני אימונים תחת השגחה.

לימודי פיננסים

תחום מבוקש נוסף הוא התחום הפיננסי, שבו מציע הטכניון 8 תוכניות לימוד שונות, המיועדות למנהלים בכירים הרוצים כלים נוספים הדרושים בעולם העסקי של ימינו. בין התוכניות: ניהול קרנות גידור, כניסה לשווקים בהודו וסין, היערכות להנפקה, גיוס כספים בעולם גלובלי ועוד.

לימודי עיצוב וצילום

הטכניון אמנם מזוהה בעיקר עם לימודים בעלי אופי מדעי וטכני, אולם ניתן ליהנות בו גם מלימודי תעודה המיועדים לבעלי נפש אמנותית הרוצים לממש את היצירתיות ולרכוש מקצוע מתגמל.

אפשרות אחת היא תוכניות שונות בתחום העיצוב – עיצוב פנים, עיצוב והום סטיילינג ועוד, וכן 16 תוכניות במסגרת בית הספר לצילום: צילום אופנה, צילום טבע, צילום אורבני, צילום עיתונות ודוקמנטרי, צילום דיגיטלי ופוטושופ ועוד.

לקבלת מידע מותאם אישית אודות לימודי תעודה בטכניון, כמו גם לימודי תעודה באוניברסיטה הפתוחה, לימודי תעודה בר אילן ולימודים דומים במוסדות לימוד נוספים מוזמנים .להשאיר פרטיכם, ונציגי מוסדות הלימוד הרלוונטיים יצרו איתכם קשר.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן