לימודים בישראל

מכללות באילת

אילת היא ללא ספק אחת הערים המיוחדות ביותר במדינת ישראל. זוהי העיר הדרומית ביותר בארץ, השוכנת לחופי הים האדום. ממזרח לה מצרים, וממערב לה ירדן, כאשר מצידה הדרומי ניתן אף לראות את ערב הסעודית בימים בהם הראות טובה. כמעט ולא יורד בה גשם, פחות מעשר פעמים בשנה אחת, והים וחופיו מזמינים ונעימים במשך כל ימות השנה. התיירים הפוקדים את העיר והאווירה הססגונית בה מקנים לאילת קסם ייחודי, קסם שלמבקרים אותה מאוד קשה לשכוח. סטודנטים רבים בוחרים לשלב שני חלומות במכה אחת – לימודים אקדמיים לצד מגורים באחת הערים המעניינות והייחודיות ביותר בארץ ובעולם. מכללות באילת מאפשרות לאותם סטודנטים שחולמים על שילוב העולמות להגשים את חלומם ולהפוך אותו למציאות.

לימודים במכללות באילת – אווירה שאין שנייה לה בארץ

לימודים באילת הם חוויה אחרת לגמרי. לא מדובר בסתם עוד עיר, עיר שבה כולם חיים, גרים ומבלים. מדובר בעיר מיוחדת במינה, שעבור ישראלים רבים היא מוקד לחופשה, לטיול או לסוף שבוע. מתוך מספר מכללות באילת, ניתן למצוא את המכללה המועדפת עליכם, ולשלב לימודים אקדמיים עם חיים מעניינים ומרתקים. מדובר בעיר של פעם בחיים, שכל סטודנט שמגיע לשם, גם אם לשנה אחת וחוזר למרכז ללימודי המשך, מדווח על חוויה יחודית, מעניינת ומרתקת, שלא דומה לשום דבר אחר, בטח שלא ללימודים בשאר חלקי הארץ.

אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל והיא מעוז תיירות נהדר בכל חודשי השנה לתיירים מהארץ ומחוצה לה, מה שהופך את העיר לאטרקציה מיוחדת עוד יותר עבור סטודנטים שנהנים מחיי לילה מיוחדים, סוערים ותוססים במיוחד. הים, שקרוב כל כך לכל האזורים והשכונות בעיר, קורץ בכל ימי השנה, ומאפשר טבילה קצרה או ארוכה, והשתזפות נעימה לחופי העיר. אילת היא עיר שאף פעם לא משעמם בה, חובבי הצלילה והספורט הימי ימצאו קילומטרים ארוכים של חופים בהם ניתן ליהנות מספורט ימי משובח על גוניו – צלילה, שנירקול, קייט, גלישת רוח ועוד. ניתן לומר בוודאות שמשעמם לא יהיה לסטודנט האילתי, כל שנותר לו לעשות הוא רק ללמוד ולא לשכוח מהתואר.

שכר לימוד מופחת ואפשרויות למלגות

מכיוון שמדובר בעיר הדרומית ביותר בארץ, עיר שמספר התושבים בה נמוך בהרבה ממספר המבקרים והתיירים בה, מכללות באילת נהנות ברובן ממימון ממשלתי, מתקציבים מועדפים, ממלגות ושכר לימוד מופחת. בדקו עם המכללה שאליה אתם מעוניינים להירשם בדבר המלגות אליהן אתם יכולים להיות זכאים, ויכול להיות שתוכלו ללמוד באילת בחינם או בשכר לימוד נמוך בהרבה אותו הייתם משלמים בשאר חלקי הארץ. גם המגורים באילת מסובסדים בחלקם לסטודנטים הלומדים במכללות באילת, ולאילו שלא נהנים מסבסוד מגורים, יוקל מאוד לדעת כי המגורים עצמם אינם יקרים כלל וכלל, באזורים בהם מרוכזים מרבית הסטודנטים. ניתן למצוא מכללות באילת בהם לימודי משפטים, לימודי הנדסה כהכנה לתואר ראשון של אוניברסיטת בן גוריון, לימודי חינוך והוראה, ותחומים רבים ואחרים.

מכללות באילת – שילוב של עבודה ייחודית ולימודים אטרקטיביים

לימודים לסטודנטים של מכללות באילת מאפשרים שילוב של חווית לימודים אחרת לגמרי עם עבודה מיוחדת לבעלי מקצועות ספציפיים. בזכות התיירות הענפה לה זוכה העיר במשך כל ימות השנה, אילת מציעה אפשרויות תעסוקה מקצועיות כמו ברמנים, מלצרים, חדרנים בבתי מלון, מדריכי צלילה וספורט אקסטרים ימי ועוד. העיר עצמה מלאה מלונות, בתי קפה ומסעדות, קבוצות טיילים ותיירים ושפע של עסקים שמספקים תעסוקה הולמת ומעניינת לסטודנטים של העיר.

רשימת מכללות באילת

המכללה למנהל

המכללה למנהל היא מבין מוסדות הלימוד הבולטים בארץ להשכלה גבוהה, והיא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, מניו-מדיה ועד רפואה משלימה.

מכללת רידמן

מכללת רידמן היא מכללה בינלאומית לרפואה משלימה אינטגרטיבית. מלבד לקמפוס הראשי ברמת אביב למכללת רידמן קמפוסים בחיפה, ירושלים, כנרת, באר שבע, אילת, ספיר ובמשגב.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן