לימודים בישראל

מכללות באשדוד

העיר אשדוד הינה החמישית בגודלה מבחינת מספר התושבים החיים בה. העיר תוכננה מראש טרם בנייתה על ידי צוות מהנדסים מוכשר, שהוסיפו על רובע א' שהיה הראשון בעיר, רבעים נוספים בצורת ריבועים, מה שמאפשר התניידות קלה ופשוטה ברחבי העיר כולה. אשדוד הינה זוכת פרס העיר היפה והנקיה פעמים רבות בזכות התחזוקה והטיפוח האינטנסיביים של העיר. נוסף להיותה נקיה, מסודרת וקלה לגישה, היא מרכז תיירות ותרבות שוקק, במיוחד בחודשי הקיץ, בעיקר בזכות הטיילת המרשימה שלה, שלחופיה ניתן למצוא את חוף הקשתות המפורסם בזכות מבני הקשתות, המסעדות והפאבים הרבים הפזורים לאורכו, וחוף ט"ו החדש שפורס רצועת חוף נקיה ויפה למבקרים בה.

אשדוד מרוחקת מרחק של 36 ק"מ בלבד מהעיר תל אביב, והגישה אליה קלה במיוחד בזכות הכביש המהיר המחבר בין שתי הערים, כך גם בדבר ראשון לציון, יבנה, רחובות, אשקלון, וישובי גדרות והסביבה. עיריית אשדוד מעודדת צעירים להישאר בעיר לאחר תום שירותם הצבאי ועושה זאת על ידי מענק של מלגות לימודים מלאות או חלקיות לתושבי העיר שלומדים בה ומבצעים עבודות קהילתיות שונות. ניתן למצוא מכללות באשדוד מכל הסוגים והמינים, וכמובן שנמצאים בה סניפים של מכללות הלימוד הגדולות כמו מכללת סמי שמעון להנדסה, המכללה למנהל ומכללת רידמן לרפואה משלימה.

מכללות באשדוד ואפשרויות להשכלה גבוהה

באשדוד ניתן להירשם למספר רב של מסלולי לימוד בתחומים אקדמיים מגוונים. ניתן ללמוד בה לימודי ייעוץ מס, ואף להירשם ללימודי תואר שני במקצועות ההנדסה השונים במכללת סמי שמעון להנדסה. גם המכללה למנהל מציעה אפשרויות לימודים לתואר שני לסטודנטים תושבי העיר או סטודנטים אשר מגיעים לעיר ללמוד בה מן החוץ. בעת ההרשמה ללימודים בעיר אשדוד כדאי מאוד לערוך ייעוץ מוקדם עם אנשי מקצוע המבינים את אפשרויות הלימוד השונות העומדות בפני סטודנטים הנרשמים ללימודים בעיר על מנת לבדוק תנאי קבלה ולבחור את תחום הלימוד הרלוונטי ביותר לכישורים, לדרישות וליכולות שלכם, ולעשות זאת בהתאמה לדרישה העכשווית של התעסוקה במשק הישראלי.

ריכוז מכללות באזורים קלים לגישה

כאמור, אחד הדברים הייחודיים ביותר בעיר אשדוד היא שהעיר תוכננה על ידי צוות מהנדסים שהקנו לה נגישות קלה וגבוהה. רבות מן המכללות של העיר מרוכזות באזורים החיצוניים שלה – אזור התעשייה הקלה בצידו הצפוני של העיר, ואזור הסיטי. שני האזורים הללו הם קלים לגישה מהכביש המהיר המחבר את אשדוד אל שאר חלקי הארץ. בזכות עובדה זו מכללות באשדוד נהנות מפופולריות גבוהה גם בקרב תלמידים שאינם מתגוררים בעיר עצמה, אלא ביישובי הסביבה, שאשדוד מהווה את מרכז התרבות והמסחר המשמעותי ביותר עבורם במרחק נסיעה קצר, לפני תל אביב.

גם התחבורה הציבורית בעיר הינה קלה ונוחה, כך שסטודנטים שמתגוררים באזורים שונים ברחבי העיר יכולים להגיע אל הלימודים ובחזרה מהם בקלות ויעילות באמצעות מערכת של אוטובוסים ומוניות שירות. מחירי שכר הדירה משתנים מאוד מאזור לאזור בעיר, ולכן סטודנטים רבים ששוכרים בית בעצמם יעדיפו להתגורר דווקא במרחק מה מהמכללות עצמן ולהיעזר בשירותי התחבורה הציבורית המחברים את המכללות בצורה קלה ופשוטה.

רשימת מכללות באשדוד

המכללה למנהל

המכללה למנהל היא מבין מוסדות הלימוד הבולטים בארץ להשכלה גבוהה, והיא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, מניו-מדיה ועד רפואה משלימה.

מכללת סמי שמעון

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון היא מכללה אקדמית המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה. המכללה נוסדה בשנת 1995 ומציעה תכניות ללימודי הנדסה לתואר ראשון ולתואר שני.

וול סטריט לימודי אנגלית

בית הספר וול סטריט לימודי אנגלית נחשב לאחד מבתי הספר המובילים כיום בארץ בתחום זה והוא מושך אליו תלמידים רבים לאורך כל השנה. בית הספר מציע קורסי אנגלית ברמות שונות ובסביבת לימודים חווייתית ונעימה.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן