לימודים בישראל

מכללות בנתניה

כל אדם שמגיע לזמן בו הוא מתלבט מה עליו ללמוד בסופו של דבר גם ניצב בפני השאלה היכן עליו ללמוד. יש כאלה שמעדיפים את הערים הגדולות ואת האוניברסיטאות המפורסמות, בעוד שיהיו אחרים שיעדיפו את האזורים המרוחקים מכל הרעש והבלגן, ויסמכו ללמוד במכללות מצוינות, בשכר לימוד אוניברסיטאי בחלקן, ולהתגורר באזורים בעלי יתרונות מובהקים על פני הערים הגדולות כמו תל אביב, חיפה וירושלים. בעמוד שלפניכם נציג את היתרונות של המגורים בעיר ואת המובילות מבין מכללות בנתניה.

קצת על העיר נתניה

נתניה נמצאת בין תל אביב לחיפה, במרכז הארץ, באחד המקומות הייחודים, המעניינים ושוקקי החיים של מדינת ישראל. חופיה של נתניה זוכים לביקור של תיירים רבים מדי שנה מרחבי האגן התיכון, בעיקר מצרפת, בשל צוקי הכורכר המרהיבים, הטיילת המרשימה, ושפע המסעדות, הפאבים ואפשרויות הבילוי. אמנם במשך השנים לנתניה יצא שם שיכול להרחיק אנשים מהעיר, אך מה שבטוח הוא שבעשור האחרון היא עברה שינוי גדול ביותר, בתחום התרבותי, הכלכלי, וכמובן גם האקדמי.

בנתניה אפשרויות תעסוקה רבות הן לסטודנטים שמבלים את שנות הלימודים שלהם במגורים בעיר ובסביבה, והן למסיימי לימודים לתואר ראשון או לימודי תואר שני ומעוניינים להשתלב בתעשייה. בנוסף לעצם היותה של נתניה סביבת היי טק ותעשייה מתפתחת, הקרבה הרבה לחיפה ותל אביב מאפשרת לסטודנטים בה ולאנשים המתגוררים בה שהשתלבו בתעשייה להגיע לשתי הערים המרכזיות בקלות יתרה בזכות מערכת מפותחת של תחבורה ציבורית הכוללת אוטובוסים בתדירות גבוהה של חברות קווים ואגד במהלך היום, קווים סדירים של רכבת ישראל ומוניות שירות.

מדוע כדאי להיות סטודנט בנתניה?

כולנו מכירים את רמת המחיה היקרה בערים הגדולות בישראל. מחירה של כוס קפה בתל אביב או בחיפה יכול להגיע אף לעשרים שקלים, שלא נדבר על מחיריהם המגוחכים של שכר הדירה והארנונה. מי שנרשם ללמוד בכל אחת מיני רבות מכללות בנתניה, בוחר באופציה הזולה והקלה יותר. סטודנטים מתמודדים עם לחץ קב ביותר במהלך לימודיהם, הכולל בחינות, שיעורי בית, מטלות ועבודות מסכמות. תוסיפו ללחץ הזה גם את הלחץ הכלכלי של רבים מהסטודנטים בארץ ותקבלו מתכון בדוק להכשלות בקורסים ואף בתואר עצמו שמוביל לנשירה. סטודנטים שבוחרים ללמוד בנתניה בוחרים בהצלחה, או לפחות בתנאים קלים יותר שמקדמים אותם צעד נוסף אל ההצלחה. בנוסף, סטודנטים תושבי נתניה והסביבה שאינם מעוניינים לצאת למגורים באיזורים מרוחקים מבית הוריהם, ולשלם כסף רב על שכר דירה, יכולים להישאר לגור בבית הוריהם במהלך הלימודים ולהקל על עצמם אף יותר את העומס הכלכלי ואת הלחץ הנפשי.

מכללות בנתניה – המובילות והמיוחדות

קיים שפע של מכללות בנתניה המאפשרות לכל אחד ואחת למצוא את תחום הלימודים המדויק עבורו מבלי הצורך במעבר אל העיר הגדולה. הלימודים מתאפשרים בתחומים רבים, החל מספורט ועד לרפואה משלימה. מכון וינגייט הוא המכללה המובילה בארץ ללימודי חינוך גופני ומקצועות הספורט השונים, בו עוברים אלפי תלמידים מידי שנה את ההכשרות המתאימות לעיסוק במקצועות התנועה והספורט השונים. בנתניה תמצאו גם את מכללת רופין ובו המחקר לחקר ימי הפועל לחופי הים התיכון, ומגמה מיוחדת של לימודי מנהל עסקים ברמה בינלאומית. עבור אלו מביניכם שמחפשים מכללות בנתניה בהן ניתן ללמוד את מקצועות המשפטים והחשבונאות בצורה מדויקת ואיכותית, מכללת שערי משפט היא התשובה הנוחה והברורה, בעוד שאלו שמבקשים ללמוד את מקצועות הרפואה המשלימה, ימצאו את מבוקשם במכללת הנות לרפואה משלימה הממוקמת בנתניה עצמה.

רשימת מכללות בנתניה

מכון וינגייט

המכללה לחינוך גופני ולספורט על שם זינמן ממוקמת במכון וינגייט שבנתניה. מכללת וינגייט הוקמה כבר בשנת 1944 ועיקר ייעודה הוא בהכשרת מורים ומומחים בתחומי הספורט, המחול והשיקום.

המכללה למנהל

המכללה למנהל היא מבין מוסדות הלימוד הבולטים בארץ להשכלה גבוהה, והיא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד, מניו-מדיה ועד רפואה משלימה.

מכללת אורט

מכללת אורט היא למעשה רשת המונה שבע מכללות המתמחות בתחום לימודי הנדסאים, לימודי תעודה בתחום ההנדסה והטכנולוגיה, מכינות ייעודיות ומכינות להשלמת בגרויות. ראשית דרכה של רשת אורט נסללה כבר בשנת 1949.

מכללת נתניה

המכללה האקדמית נתניה הינה מוסד מוכר להשכלה גבוהה שהוקם בשנת 1994. מכללת נתניה היא מכללה פרטית שאינה מתוקצבת על ידי המל"ג.

פסיכומטרי Ez Way

בית הספר EZ WAY מתמחה בהכנת לבחינה הפסיכומטרית, והוא נפתח לראשונה בשנת 1998 על ידי ד"ר זיו הדסה, ונחשב כיום לאחד מבתי הספר המובילים מסוגו בארץ.

וול סטריט לימודי אנגלית

בית הספר וול סטריט לימודי אנגלית נחשב לאחד מבתי הספר המובילים כיום בארץ בתחום זה והוא מושך אליו תלמידים רבים לאורך כל השנה. בית הספר מציע קורסי אנגלית ברמות שונות ובסביבת לימודים חווייתית ונעימה.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן