לימודים בישראל

מכללת אתגר להנדסה וטכנולוגיה – ירושלים

מכללת אתגר להנדסה וטכנולוגיה בירושלים מכשירה במשך שנים רבות סטודנטים רבים למקצועות טכנאים, הנדסאים, ולימודי תעודה כאלה ואחרים. מסלולי הלימוד הייחודיים של המכללה מציעים שילוב מגוון לאוכלוסיות יעד שונות, אשר עירובן הרב נפוץ וידוע בעיר הבירה של ישראל הלוא היא קיבוץ גלויות אחד גדול. בעמוד שלפניכם תוכלו לקבל מידע מורחב על אפשרויות הלימוד במסגרת בית הספר להנדסאים או לימודי תעודה להכשרת טכנאים במכללת אתגר, ועל אפשרויות השילוב השונות של מגזרים מיוחדים בעיר ירושלים.

בית ספר להנדסאים וטכנאים

מכללת אתגר פותחת דלתות רבות לתלמידי המעוניינים בתחום של לימודי הנדסה. בסניף ירושלים של המכללה תוכלו למצוא מסלול מיוחד לטכנאים מוסמכים והנדסאים במקצועות החשמל, מכונות, תעשייה וניהול, ואלקטרוניקה. בנוסף, מכללת אתגר מעמידה לרשות הסטודנטים מסלולי לימוד להנדסאים במקצועות שונים, וגם מסלולי השלמה מטכנאים להנדסאים. מסלולי הלימוד המקצועיים של המכללה מאפשרים לסטודנטים לעסוק בתחומים בהם רכשו את ההכשרה וההתמקצעות המתאימים בשוק התעסוקה הישראלי, ומעניקים למסיימיהם את התעודות המתאימות לעיסוק במקצועות הרלוונטיים אותם למדו. פעמים רבות, על מנת להתחיל קריירה עצמאית בתחומים מקצועיים שונים, יש צורך בזריקת פתיחה, תעודה מקצועית הנשענת על ידע נרחב שהופכים את העניין לפשוט וקל הרבה יותר. בשביל להיכנס כמו שצריך לתעשייה מסובכת ומורכבת, צריך לסמוך לפעמים על המקצוענים, ולתת למכללה עם הידע, וסגל המרצים הנכון להכשיר אתכם בדרך הנכונה אל ההצלחה המקצועית.

בית ספר ללימודי תעודה

מעוניינים בלימודי פסיכומטרי? לימודים מקצועיים מתחומים שונים קורצים לכם? מכללת אתגר ירושלים פותחת את שעריה לנרשמים חדשים בכל ימות השנה. בכל שבוע נפתחים קורסים מקצועיים חדשים במכללה, קורסים המאפשרים לנרשמים אליהם לעבור מסלולי לימוד המכשירים אותם לעסוק במקצועות שונים ומגוונים בתום לימודיהם. מכללת אתגר מציעה מסלולי לימוד מעניינים ומיוחדים מתחומי תעשייה שונים כגון מנהל מוסמך לתכנון מערכות בית חכם, איכות מצוינות ושיפור השירות וניהולו, יישומי מחשב מתקדמים ומתחילים ועוד. שפע הקורסים שמציעה המכללה נועדו לספק לכל אחד ואחת, את ההזדמנות הנכונה להשכלה גבוה ועל תיכונית, השכלה למטרות שיפור ידע מקצועי קיים, או למטרות רכישת ידע מקצועי חדש שנועד ללוות את התלמיד אל דרכו המקצועית החדשה. לא משנה מה המקצוע אותו אתם מחפשים, במכללת אתגר ירושלים תוכלו למצוא לימודי תעודה מקצועית המתאימים לכם.

מכללת אתגר – סניף ירושלים מתאימה את מסלול הלימודים הנכון למגזר הנכון

בירושלים יש ערב של מגזרים – יהודים וערבים, עולים חדשים מחבר העמים ואתיופיה, חילוניים וחרדים, תלמידים זרים ממדינות אחרות, לכל אחד השפה שלו, המנהגים שלו, ההגבלות שלו והתנאים שלו. בעיר הבירה המאחדת את כל המגזרים הללו, ישנה חשיבות רבה להנגשת המידע המקצועי המועבר במכללה. מכללת אתגר ירושלים עושה כל שביכולתה על מנת להתאים לכל אחד ואחת את מסלול הלימוד הייחודי המותאם להם. מדובר במכללה בעלת רגישות יתרה, הנובעת מניסיון רב שנים של שילוב מגזרים שונים תחת קורת גג אחת. במידה ואתם חוששים שלא ימצא לכם הפתרון המתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה, ולבדוק בעצמכם. במהרה תיווכחו לגלות שגם לכם הפתרון המושלם תחת קורת הגג של מכללת אתגר ירושלים. במכללה תמצאו קורסים מעורבים לאוכלוסיות יעד שונות, לצד קורסים ייעודיים למגזרים ואוכלוסיות יעד ייחודיות, במטרה לספק את סביבת העבודה הנוחה וההולמת ביותר לכל אחד ואחת, סביבת עבודה בה ניתן ללמוד ולהתמקצע בצורה הטובה והנוחה ביותר.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן