לימודים בישראל

מכללת עתיד באר שבע

מכללת עתיד באר שבע שמה לעצמה למטרה לספק לכלל האוכלוסייה, ובמיוחד לאלה שאינם מתאימים לשוק של לימודים אקדמיים, אפשרויות תעסוקה ואת היכולת להתפרנס בצורה מקצועית ומכובדת. המכללה עושה זאת באמצעות יחס אישי ומיוחד לכל אחד ואחת ולכל כיתה ומסלול בפני עצמם, על ידי מערכת גמישה ומותאמת באופן אישי, ובאמצעות סיוע להשתלבות מהירה בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים המקצועיים. הבחירה במערכת לימודים שמתאימה באופן אישי ליכולת הקוגנטיביות ולמסגרת הזמן של התלמידים מסייעת להם לסיים את לימודיהם בצורה מכובדת ומושכלת, צורה שיכולה לשמור על עולם התעסוקה פתוח ונגיש בפניהם לאחר תום לימודיהם.

מכללת עתיד מספקת יחס אישי ומערכת גמישה

מכללת עתיד באר שבע כבר ראתה את כל סוגי התלמידים. צעירים ומבוגרים, מופני משרד התעסוקה ומתעניינים, אנשים שמעוניינים להחליף מקצוע בגיל ארבעים וצעירים אחרי צבא שמעוניינים להתחיל את דרכם בשוק העבודה המקצועית. מתוך ההבנה כי כל אחד ואחת הם שונים, ולכל אחד ואחת יש צרכים ומגבלות בעלי אופי שונה, מכללת עתיד מאפשרת ליחידים התאמה מלאה של מערכת הלימודים בצורה נכונה ואיתנה, צורה גמישה ופשוטה. לפני תחילת הלימודים עצמם, עוד בשלב ההרשמה, כל תלמיד מגיע לפגישת ייעוץ עם צוות המורים המקצועי של המכללה או עם אחד היועצים שלה, במטרה לקבל תמונה מקיפה על ההיסטוריה הלימודית של התלמיד, על יכולותיו, דרישותיו ומגבלותיו.

בהתאם לכל אלו, נבנית לתלמיד תכנית לימודים שמכינה אותו אל סיום הלימודים בצורה איתנה, בה הוא יוכל לסיים את כל דרישות הקורס בכבוד, מבלי שיחסר לו דבר. במידה ומתעוררת בעיה במהלך הלימודים, צוות המורים והסגל המקצועי של מכללת עתיד עומדים לרשות התלמידים ומציעים פתרונות חלופיים ומגוון אפשרויות לימוד מקצועיות אחרות כך שהמטרה המרכזית תושג בכל מקרה – שילוב נכון ומהיר בשוק התעסוקה.

הנדסאים, טכנאים ומה שביניהם

אמנם לא תמצאו לימודי תואר שני בסניפי מכללת עתיד אך לימודים מקצועיים יש בשפע. בכל אחד מסניפי המכללה, ובסניף באר שבע במיוחד, תוכלו למצוא לימודים מקצועיים המכשירים אתכם לקבלת תעודה מקצועית בתור טכנאים, או בתור הנדסאים. טכנאים אשר מעוניינים להמשיך לדרגת הנדסאים, יכולים לעשות זאת במכללה עצמה או בכל מוסד לימוד אחר, מכיוון שהקורסים של מכללת עתיד מוכרים על משרד העבודה והתעסוקה וגם על ידי משרד החינוך ומוסדות אקדמיים רבים. הדבר נכון גם עבור הנדסאים שמעוניינים להתקדם ללימודי הנדסה, ולקבל תואר בתחום לאחר שהשלימו את דרישות הלימודים לקבלת תואר הנדסאי.

תלמידים המעוניינים בלימודי תעודה בכל אחד מתחומי הלימוד המקצועיים האחרים, שאינם נמנים עם תחומי הלימוד ברשימת ההנדסאים והטכנאים יכולים למצוא את מבוקשם ברשימות המתעדכנות של המכללה בדבר קורסים מקצועיים הנפתחים כל העת בסניף באר שבע ובסניפיה האחרים של מכללת עתיד.

השתלבות מהירה בשוק העבודה

אחד היתרונות הגדולים של לימודים בסניף באר שבע של מכללת עתיד הוא שמדובר במכללה המכוונת השמה. הכוונה בכך היא שכל תלמיד שמגיע ללמוד במכללה מגיע במטרה להשתלב בשוק העבודה, ולכן המכללה פועלת בשיתוף פעולה עם מוסדות תעסוקתיים רבים במטרה להציע אפשרויות תעסוקה רלוונטיות למסיימי קורסים כבר בתום לימודיהם. הדבר מאפשר לתלמידים להשתלב באופן מהיר, מקצועי ויעיל בשוק התעסוקה, מבלי הצורך בשיטוטים אינסופיים במסגרות תעסוקה כאלה ואחרות במטרה לחפש את אפשרויות העבודה המתאימות להם, אלא ליהנות משירותי השמה מקצועיים ויעילים, שירותים שיכולים להקל על התלמידים בשלבי חיפוש העבודה לאחר סיום הלימודים.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן