לימודים בישראל

מכללת עתיד חיפה

תושבי הצפון והסביבה רואים בחיפה כמרכז חיים שוקק ותרבותי, בו ניתן למצוא הכל ובהחלט הם צודקים. מכללת עתיד חיפה היא אחת מיני מכללות רבות ומוסדות לימוד אקדמיים רבים המציעים לתלמידיהם אפשרויות לימוד נרחבות במסלולים מקצועיים שונים המבטיחים שילוב מהיר בתעשייה המקצועית והטכנית. בנוסף, במכללה ניתן למצוא שירותי מכינה ושירותי ייעוץ מקצועיים שעוזרים לכל תלמיד ותלמידה להתכוון אל תחום הלימוד הנכון ביותר עבורם במטרה להשתלב בצורה נכונה בשוק העבודה או לעסוק בתור עצמאים במקצועות שונים.

המכינה של מכללת עתיד בחיפה

צוות ההוראה המקצועי של מכללת עתיד בחיפה מבין כי לא כולם נמצאים במקום שווה מבחינת הזדמנויות הלימוד שלהם, ובדיוק לשם כך הוקמה המכינה של המכללה. המכינה מאפשרת השלמת בגרויות בחיפה, בצורה מקצועית ומקיפה, שמאפשרת לכל אחד ואחת להשלים את הידע המקצועי הדרוש להם לשם קבלת התואר הנכסף או לשם קבלת התעודה המקצועית המיוחלת.

במסגרת המכינה נלמדים מקצועות הבגרות השונים בתמיכה מלאה של צוות מורים מנוסה ומיומן, בשיטה חדשנית המביאה תלמידים רבים אל ההצלחה בתחומם. במכללה ניתן להשלים בגרויות במקצועות המדויקים כגון מתמטיקה ואנגלית ברמות בגרות של ארבע וחמש יחידות, ובמקצועות נוספים לפי דרישה ולפי המועדים בהם מתקיימות בחינות הבגרות הממלכתיות. ההרשמה למכינה היא קלה ופשוטה, ומתבצעת לאחר שיחת ייעוץ פשוטה עם אנשי המקצוע של המכללה שיעזרו לכם להתכוון אל מסלול הלימוד הנכון והמדויק ביותר עבורכם.

מה כל כך מיוחד בלימודים בחיפה?

לימודים בחיפה הם חוויה מיוחדת ויוצאת מן הכלל, ניתן למצוא בעיר כל תחום לימודים אפשרי, בכל אחת מהמכללות, האוניברסיטאות והמוסדות האקדמיים הפזורים ברחבי העיר. מדובר בעיר חיה וססגונית, בה תושבים רבים, מקומות בילוי ותרבות רבים, וכמובן חוף ים מרהיב ונוף יפהיפה. בין אם אתם מתגוררים בעיר ובין אם לאו, לימודים בעיר חיפה בסניף של מכללת עתיד או בכל מוסד אקדמי אחר יצרבו היטב בזכרונכם ובליבכם. חיפה מספקת שירותים נרחבים לתושבי אזור הצפון, ומהווה את בירתה הצפונית של מדינת ישראל.

תלמידים רבים שמעוניינים ללמוד קורסים מקצועיים, לימודי תעודה או הכשרות מקצועיות בתחומים כאלה ואחרים פונים אל עיר המפרץ הגדולה במטרה לקבל את מבוקשם. לצד אפשרויות לימוד מקיפות בעיר ניתן ליהנות מאפשרויות תעסוקה מרובות בשל היותה של חיפה מרכז פיננסי ומקצועי רחב בתחומים שונים ומגוונים, ביניהם תחומי התרבות והתיירות ותחומי התעשייה השונים. כמוקד תעשייתי ענף, מרכזים לימודיים רבים בעיר שמים לעצמם דגש על שילוב בתעשייה עוד בזמן הלימודים, ובכך לעזור לסטודנט החדש למצוא את מבוקשו ולהתקבל לשוק העבודה עם מקצוע חדש ורלוונטי אותו רכש במכללה.

אילו תחומי לימוד ניתן למצוא במכללת עתיד חיפה?

מכללת עתיד חיפה מציאה ללומדים בה אפשרויות לימוד מקצועיות רבות, ביניהן לימודי תעודה, לימודים לתואר הנדסאי ולימודי טכנאים, לצד מסלולים מיוחדים אחרים. במכללה תוכלו למצוא את כל תחומי הלימוד המבוקשים ביותר במשק כגון תחבורה ורכב, בניין בטיחות ואחזקה, חשמל ואלקטרוניקה, תעשייה ומתכת, חשבונאות, פיננסים, מינהל ומכירות, מחשבים ורשתות תקשורת.

בנוסף, ניתן למצוא במכללה מסלולים מיוחדים כגון עיצוב הבית, מנעולנות, עיצוב תסרוקות, עיצוב בצק סוכר ושוקולד, וסדנאות יופי כגון איפור אישי ומקצועי ובניית ציפורניים. מכללת עתיד מאפשרת לתלמידים הנרשמים ללימודים בה לקבל את ההכשרות המעשיות הנכונות ביותר עבורם, בצורה שתאפשר להם להתשלב בשוק העבודה בצורה קלה ומהירה או לעסוק במקצועות כאלה ואחרים בצורה עצמאית בבתיהם או בקליניקות פרטיות.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן