לימודים בישראל

מכללת עתיד עפולה

מכללת עתיד עפולה היא בית לסטודנטים רבים שמעוניינים לרכוש מקצוע שיסייע להם להשתלב במשק ובתעשייה בתור בעלי מקצוע ייחודיים. במכללה תמצאו קורסים רבים המותאמים לדרישה היומיומית של התעשייה במשק הישראלי. הקורסים מועברים במסגרת לימודי תעודה ולימודים מקצועיים, ובמסגרת השתלמויות והכשרות מקצועיות של משרד הכלכלה והמוסד לביטוח לאומי.

לימודי תעודה ולימודים מקצועיים

מכללת עתיד עפולה היא אחד המוסדות הוותיקים, המקצועיים והנחשבים ביותר ללימודים מקצועיים בעפולה והסביבה. במכללה תמצאו לימודי תעודה בתחומים שונים ומגוונים, לימודי הנדסאי, טכנאי ועוד. אמנם לא ניתן להשלים במכללה את הדרישות לקבלת תואר ראשון, אך ניתן להתקדם מתואר הנדסאי לתואר מהנדס בכל אחד מהמוסדות האקדמיים המוכרים במדינה. המקצועיות הגבוהה של המכללה מאפשרת לימודים באמצעות מערכת מתוקשבת, המאפשרת קשר אינטראקטיבי, יעיל ומהיר עם המכללה. במסגרת הלימודים המתוקשבים ניתן להוריד חומרי לימוד המרוכזים עבור התלמידים במכללה על גבי הרשת עצמה, ליהנות משיעורים מוקלטים, ומאפשרויות לבחינות מקוונות ללא הצורך בהגעה לכיתה עצמה.

אפשרויות נוספות ליצירת קשר עם סגל המרצים ועוזרי ההוראה מקלות את חייהם המקצועיים של הלומדים במכללה ומאפשרים להם לשמור על קשר רציף עימה גם כאשר אינם נמצאים בה פיזית. הלימודים המקצועיים של המכללה מועברים על ידי סגל מורים מקצועי ומנוסה המכיר את דרישות התעסוקה בשוק, ואת הטיפים הקטנים שיעזרו לכל אחד ואחת לעבור את תקופת הלימודים בשלום. אתם מוזמנים לשאול כל אחד מהבוגרים של מכללת עתיד בדבר האיכות של המרצים ועוזרי ההוראה במכללה, ועל רמת המקצועיות הגבוהה של הקורסים השונים בה. בכל עת מתפרסמת רשימת קורסים עדכנית המתארת את הקורסים שעתידים להיפתח במכללה, קורסים רבים ומשתנים המותאמים לעת ולעיתוי, לדרישה ולכמות הנרשמים, וכמובן גם למצב הדרישה התעסוקתית בשוק העבודה כיום.

השתלמויות והכשרה מקצועית של משרד הכלכלה וביטוח לאומי

משרד הכלכלה מאפשר לדורשי עבודה ומובטלים להירשם לקורסים שונים ומגוונים במטרה להעלות את סיכויי קבלתם למוסדות מקצועיים כאלה ואחרים ולהחזירם אל שוק העבודה. צוות המורים של מכללת עתיד ירשום את נוכחות התלמידים בקורסים המקצועיים מטעם משרד הכלכלה וביטוח לאומי, ויעביר בסוף כל חודש את רשימת הנוכחות המחולקת לפי שעות נוכחות אל המוסד לביטוח לאומי, במטרה לאפשר לתלמידים לקבל את הקצבה לה הם זכאים. נוסף להכשרה מקצועית המוצעת מטעם מכללת עתיד כשירות למשרד הכלכלה והמוסד לביטוח לאומי, במקום ניתן להירשם להשתלמויות מקצועיות רבות לבעלי מקצועות אשר מעוניינים בהכשרה נוספת, או שנדרשים להשלים פערים מקצועיים אחת לתקופה במסגרת עבודתם.

מכללת עתיד עפולה מספקת מלגות לתלמידים

היחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד החינוך וגופים ממשלתיים ופרטיים אחרים מציעים מלגות שונות ומגוונות לתלמידים המעוניינים לרכוש השכלה מקצועית שתשפר את סיכויי השתלבותם בשוק העבודה ובמשק התעשייתי. הדבר מועיל לשני הצדדים – התלמיד מחד מקבל מלגת לימודים המאפשרת לו להתקבל לשוק העובדה, והתעשייה מצד שני נהנית מתוספת כוח אדם מוכשר ומקצועי להעלאת התוצר הלאומי.

מכללת עתיד מספקת שירותי תיווך בין היחידות התורמות ואלו המספקות מלגות לתלמידים הזכאים להן, לבין התלמידים המעוניינים להגיש את הבקשות הרלוונטיות לקבלת המלגות להן הם זכאים. מדובר בשירות קל ורווחי לשני הצדדים, המוגש לתלמידי המכללה מטעמה, ומטעם שירותי הרווחה והפרט של המכללה. צוות הסיוע של מכללת עתיד עפולה הינו צוות מקצועי ומיומן שעוסק כבר שנים רבות במתן סיוע לתלמידים המעוניינים בקבלת מלגות.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן