לימודים בישראל

פסיכומטרי Student

פסיכומטרי Student, המכונה גם "המרכז ללימודי פסיכומטרי", מיוצג על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, ומספק מרחב לימודי המותאם לצרכי הניגשים למבחן. כידוע, הנבחנים נדרשים לעמוד בבחינה בהצלחה כדי להתקבל ללימודים אקדמיים, בין אם לאחת האוניברסיטאות המובילות בארץ ובין אם למכללה ידועה.

מידע כללי

ציון בבחינה הפסיכומטרית מהווה עבור המוסדות להשכלה גבוהה כלי לסינון מועמדים ולקבלת מידע חשוב באשר ליכולתם להתמודד עם אתגרי הלימודים הלא פשוטים. צעירים רבים בוחרים להשתתף בקורסי הכנה לבחינה כדי לעבור אותה בהצלחה ולקבל את כל הכלים הנדרשים להם לשם כך. קורסי ההכנה למבחן פסיכומטרי מתייחסים לכל הנושאים בהם עוסקת הבחינה וכוללים תרגול רב.

לצד מכוני ההכנה לבחינה הפסיכומטרית, שכמותם אפשר למצוא לא מעט כמעט בכל מקום בארץ, מוצעת מסגרת נוספת וייחודית – "פסיכומטרי Student". מסגרת זו מאפשרת לכל המעוניינים לשפר את סיכוייהם לקבל ציון גבוה בבחינה, ליהנות מקורס ברמה גבוהה, ללמוד ממורים מקצועיים העוסקים בתחום כבר לא מעט שנים וגם לקבל כלים חשובים שיעזרו להם באתגר הלא פשוט.

פסיכומטרי Student הינו מרכז לימודי פסיכומטרי, המהווה חלופה איכותית וזולה הרבה יותר לקורסים המוצעים כיום על ידי מרכזי הכנה שונים בארץ. מטרתו העיקרית של מרכז זה, היא לאפשר לכל מועמד המעוניין להתקבל ללימודים גבוהים לעשות זאת בהצלחה. התמודדות נכונה וטובה יותר עם הבחינה הפסיכומטרית, המהווה כיום את אחד מתנאי הקבלה ללימודי תואר בכל אוניברסיטה וגם בלא מעט מכללות.

אחד היתרונות הבולטים של פסיכומטרי Student הוא מספר התלמידים בכל כיתה. מדובר בכיתות לימוד קטנות, שבכל אחת מהן 17 תלמידים בממוצע. המרכז מתחייב שבכל כיתה ילמדו לא יותר מ-25 תלמידים, כדי לאפשר להם ליהנות ממענה אישי מתאים וממרחב לימודי ברמה גבוהה. הליווי של המדריכים ושל המורים המקצועיים את התלמידים המשתתפים בקורס, מתקיים לאורך כל הדרך – ליווי מחזק, תומך וגם מכוון.

תחילת הלימודים

הקורס נפתח לאורך כל השנה, בהתאם למועדי הבחינה הפסיכומטרית.

שכר לימוד

שכר הלימוד של מרכז זה הינו שכר לימוד פרטי. חיילים משוחררים המעוניינים להשתתף בקורס יכולים לשלם עבורו בעזרת הפיקדון לחיילים משוחררים העומד לרשותם בתום תקופת שירותם הצבאי.

כתובת

למרכז ישנם 6 סניפים הפזורים ברחבי הארץ: בתל אביב, בירושלים, בחיפה, בנתניה, בראשון לציון וגם במודיעין.

מסלולי לימוד

הלימודים בפסיכומטרי Student מתבססים על ניסיונם של המורים המעבירים את הקורס, ניסיון של שנים ועבודה מול תלמידים רבים. מדובר בקורס הבנוי ממספר שלבים: ראשית, מכינה שבמסגרתה עוברים התלמידים תהליך של ריענון חומר הלימודים, בעיקר בתחום האלגברה, האנגלית והגיאומטריה. במהלך המכינה מתרגלים התלמידים, כשלצדם המנחים המקצועיים, את הנושאים הרלוונטיים לבחינה הפסיכומטרית, ועושים זאת בצורה מקיפה ומעמיקה. בהמשך משתתפים התלמידים במפגשים לימודיים, כשבכל אחד מהם הם מתרגלים את החומר הלימודי הקשור לבחינה הפסיכומטרית עצמה כדי לשלוט בחומר ולהגיע מוכנים ליום הבחינה. תוך כדי הקורס מוצעים לתלמידים מפגשי מיקוד, במהלכם מתרגלים התלמידים שאלות פסיכומטריות בזמנים מוקצבים, בדיוק כפי שקורה בבחינה. בנוסף נדרשים התלמידים לכתוב 15 חיבורים במהלך תקופת הקורס, כדי לתרגל אוצר מילים נרחב כמה שיותר.

לתלמידים מוצעים שיעורי עזר במידת הצורך, וכמובן – גם לא מעט סימולציות, המהוות כלי חשוב ומרכזי מאד בקורס. סימולציות אלו מכינות אותם לרגע האמת ועוזרות להם להגיע מוכנים כמה שיותר לבחינה. את הסימולציות עורכים התלמידים לאורך כל הקורס, ולא רק בשבועיים או בשלושת השבועות האחרונים לקורס (כפי שקיים במסגרות אחרות), כדי לחשוף אותם לאתגר שבבחינה ולעזור להם לפתח את המיומנויות החשובות הנדרשות להם לצורך ההצלחה בה.

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן