לימודים בישראל

קורסים במכללת ג'ון ברייס

מכללת ג'ון ברייס הדרכה מציעה מגוון קורסי הסבה והכשרה מקצועית, גם לחסרי רקע, המאפשרים שדרוג קריירה וכניסה לעולם ההייטק המבוקש. קורסי ההסבה וההכשרה המקצועית פותחו בהתאמה לדרישות השוק הטכנולוגי בארץ. הבוגרים רוכשים כלים חיוניים ומעשיים, עוברים הכנה לקראת ראיונות עבודה, מקושרים אל מעסיקים פוטנציאליים ומקבלים סיוע וליווי בכל תהליך ההשמה.

קורס הכשרת מתכנתי NET. בסביבת Web

הקורס מכשיר את בוגריו לעבוד כאנשי פיתוח בתפקידים הקשורים לתחום יישומי האינטרנט, תוך שילוב של טכנולוגיות חדשניות וכלים מתקדמים כמו Visual Studio ו-NET 4/4.5. במהלך הקורס מקבלים התלמידים את כל הכלים הנדרשים לצורך תכנון, פיתוח ופריסת יישומי אינטרנט מתקדמים, שבהם ממשק משתמש בצד הלקוח ובסיסי נתונים מתקדמים, וכן כלים לפיתוח יישומים לעולם המובייל.

קורס תכנות בשפת JAVA

הקורס מכשיר את בוגריו לכתיבת יישומים בשפת JAVA בצד שרת ובצד לקוח, פיתוח מתקדם של מודולים ואפליקציות המתבססות על Mobile ,JAVA ו-JEE. בסוף הקורס הבוגר יכול להתמצא בעולם ה-Enterprise מנקודת המבט של JAVA ו-JEE, ובנוסף, יכיר וישלוט על הטכנולוגיות הנפוצות כיום.

קורס PPC

קורס PPC, ניהול  קמפיינים ממומנים, הינו קורס מעשי המקנה את הידע והניסיון הנדרשים לניהול יעיל של קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק (כולל מובייל ויוטיוב). המשתתפים בקורס ייחשפו לשיטות פרסום ולכלים החדשניים ביותר, המשפרים את תהליכי העבודה ומייעלים את הקמפיינים. לקריאה נוספת

קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android

הקורס מכשיר את בוגריו לפיתוח אפליקציות מובייל במערכת ההפעלה אנדרואיד תוך התנסות מעשית לאורך כל הקורס, כולל שימוש בטאבלט מבוסס אנדרואיד המאפשר הרצת אפליקציות בסביבת אמת. הקורס מתמקד בחלקו הראשון בלימוד הבסיס: תכנות מונחה עצמים ו-JAVA, ולאחר מכן בנושאים מתקדמים בשפת JAVA בשילוב פיתוח לשעונים ולטלוויזיות חכמות.

קורס תחזוקה ותיקון של סמארטפונים וטאבלטים וניהול מעבדה

הקורס מכשיר את בוגריו לטכנאי סלולר ומנהלי מעבדות מקצועיים ומתאים גם לחסרי רקע. הקורס שם דגש על עולם החומרה והתוכנה עם התנסות מעשית על המכשירים והטכנולוגיות החדשות בשוק במעבדה המקצועית במכללה. בסיום הקורס הבוגרים יכולים להשתלב בחברות סלולר, מעבדות ואף לפתוח עסק עצמאי – קורס זה מוכר בפיקדון לחיילים משוחררים!

קורס בדיקות תוכנה – QA – התמחות Foundation ISTQB

הבטחת איכות התוכנה מהווה מרכיב חשוב ומשמעותי בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים. הקורס, המתבסס על ההסמכה הבינלאומית ISTQB, עוסק בנושאים חשובים הנדרשים כיום בתחום: בסיס נתונים ושפת SQL, שפות תכנה, ניתוח מערכות, מתודולוגיות פיתוח תוכנה ובדיקה, תכנון בדיקות בכלי בדיקה אוטומטיים, ועולמות ה WEB -והמובייל.

קורס הכשרת מומחה BI בסביבת SQL Server 2016

הקורס מקנה לבוגריו את כל הכלים, הטכנולוגיות והפתרונות בסביבת SQL Server 2016 וכן התמחות ב- Big Data Analytics ניתוח כמויות מידע גדולות על ידי כלים ייעודים. מדובר בקורס העדכני ביותר המוצע כיום על מנת לספק מענה לצרכי השוק ומכין את בוגריו להסמכת MCSE: Business Intelligence.

קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב web design ( נקרא בעבר יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט בשילוב עיצוב לעולם הפרסום והמובייל)

הקורס חושף את התלמידים לעקרונות העיצוב ושיטות העבודה בתחום הגרפיקה בעולם הממוחשב והדיגיטלי. במסגרתו רוכשים התלמידים את הכלים והמיומנויות בשלוש חטיבות – Print, Web ו-Mobile באמצעות התוכנות המעודכנות לגרסת ה-Creative Cloud מבית Adobe. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעולם הפרסום והמובייל, עיצוב אתרי אינטרנט, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, עיבוד תמונה, עימוד ועריכה ועוד – שימו לב שהקורס לא כולל התחייבות לעבודה בשלב זה.

קורס קידום אתרים SEO ומדיה חברתית

הקורס מאפשר למשתתפיו להיכנס לעולם הדינאמי של קידום האתרים ולהכיר לעומק את סודות המקצוע הקשורים לעבודה עם מנועי חיפוש, ביצוע חקר מילות מפתח, ביצוע אופטימיזציה, שיתופי פעולה, הסקת מסקנות ועוד. הקורס מלווה בפרויקט מעשי מהשטח ופותח בפני בוגריו אפשרויות תעסוקה מגוונות, החל מעבודה בחברות אינטרנט מובילות ועד פתיחת עסק עצמאי – קורס זה מוכר בפיקדון לחיילים משוחררים! הקורס נלמד בתל אביב וירושלים. 

קורס מגן סייבר – הכשרת Hands-On למומחי אבטחת מידע

מדובר בקורס מקיף, המקנה למשתתפים בו את כל המיומנויות המעשיות הנדרשות לכל מי שרוצה לעסוק באבטחת מידע, לרבות מושגים, טכנולוגיות חדשניות בתחום, תקיפה והגנה. בוגריו רשאים לגשת לבחינת ההסמכה CSI-PRO שלאחריה יוכלו להשתלב בתפקידים מאתגרים שונים בתחום אבטחת המידע.

*הקורס קיבל הכרה לפיקדון.

קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות

במסגרת הקורס נחשפים התלמידים למערכות המידע ולעקרונות שונים הקשורים בתקני תיעוד ובארכיטקטורת מערכות. זאת בנוסף לאחד מהכלים המרכזיים שבתחום, המשמש את בעלי המקצוע העוסקים בכך, כלי ה-Case העוזר באפיון, בעיצוב ובשרטוט מודלים שונים. הקורס מכיל נושאים מתקדמים כגון: Mobile, Business Intelligence, אבטחת מידע – סייבר וAgile.

קורס מהנדס מערכות לינוקס מוסמך בסביבות אנטרפרייז RHEL7

הקורס מכין את בוגריו להשתלב בחברות וארגונים כמנהלי מערכות לינוקס (RHCSA) וכמהנדסי מערכות לינוקס (RHCE) ומעניק את הכלים הדרושים להתמודדות באופן מעשי עם האתגרים שבניהול המערכת.

CCNA Routing and Switching

הקורס מכשיר את בוגריו להשתלב בתפקידים הקשורים לעולם התקשורת ומשמש כהכנה להסמכה לקבלת תואר. CCNP מסלול הקורס משלב שלושה מודולים, כשכל אחד מהם מותאם לבחינות שאותן יש לעבור כדי לקבל את התואר הנכסף.

קורס מומחה Help Desk בסביבה ארגונית

קורס זה שם דגש רב על החומרה ועל מערכות ההפעלה, ומכשיר את בוגריו להתמודד עם תקלות הקשורות למערכת זו תוך מציאת פתרונות רלוונטיים באמצעות כלים שונים, העומדים לרשותם. הקורס מתאים גם לחסרי רקע בתחום והוא מיועד לכל אלה המעוניינים להשתלב בתחום ה-Help Desk בחברות השונות.

*הקורס מתקיים רק בסניף ירושלים.

קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA

קורס זה מתמקד במערכת ההפעלה החדשנית והמעודכנת ביותר Windows Server 2012R2 בשילוב Windows 8.1, ענן, Amazon Web Services, Office365, Check Point Security ומכין את בוגריו לתואר MCSA. הקורס משלב מספר פרויקטים מעשיים בהם נדרשים התלמידים להקים תשתית מחשוב בכוחות עצמם ולהתמודד בהצלחה עם כל האתגרים הכרוכים בכך ולהתנסות בעבודה בסביבה אמיתית.

» קראו עוד על קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס הכשרת Full Stack Developers

הקורס מכשיר את בוגריו לפתח ולנהל אתרי אינטרנט הן בצד השרת והן בצד הלקוח ומספק ראייה רוחבית תוך חשיפה לטכנולוגיות ההכרחיות כיום:
HTML5, CSS3, JQuery, Node.js, AngularJS ,PHP, MVC Frameworks, Server Side Scripting ,MySQL, MongoDB, Integrating with Facebook & Google, Mobile.

» למידע נוסף על קורס דוטנט

קורס ניהול מוצר – חדש!

מטרת הקורס היא לספק ידע וכלים לניהול מוצר הקורס מדמה תהליך עבודה שלם של מנהל מוצר.הקניית מתודולוגיות עדכניות וכלים להבנת השוק, ניתוח דרישות, תמיכה בתהליך הפיתוח והכנת תהליך השקת המוצר.חשיפה של עולם ניהול המוצר למנהלי המוצר ולבעלי תפקידים נוספים בארגון.הקניית הידע העדכני ביותר בתחום והבנת הרלוונטיות של המוצר לקהל היעד לכל אורך החיים שלו, תוך התאמה לצרכים הפרטיים של הארגון וחסכון בעלויות.

הקורס מתאים למנתחי מערכות / מנהלי פרויקטים – אשר באחריותם או רוצים לעבור לעולם ניהול המוצרר"צ פיתוח / בדיקות– אשר באחריותם או רוצים לעבור לעולם ניהול המוצרמנהלי מוצרים בתחילת דרכםמנהלים בכירים בארגון אשר מעוניינים להכיר את תפיסת עולם ניהול המוצרים מנהלי לקוח – PO

משך הקורס – 40 שעות.

 

קורס עיצוב פנים בדגש יישומי וטכנולוגי – חדש!

הקורס משלב עבודה על התכונות הנפוצות בשוק התומכות בכל אחד משלבי עבודתו של מעצב הפנים –

 • CAD – שרטוט ממוחשב
 • SketchUp  – הדמיה
 • V – Ray  – רנדור

בסיום הלימודים תתקיים תערוכת בוגרים, וחשיפה לעולם המקצועי. במהלך הלימודים ישולבו סיורים ומפגשים חווייתיים עם החברות השונות בתחום ומעצבים הרלוונטיים בתחום.

הקורס מיועד לבעלי מעוף וזיקה לעולם האומנות והעיצובאנשים שחיים ונושמים אומנות המעוניינים להעמיק ולהתנסות במקצוע מרתק.

דרישות הקדם  הינם ראיון אישי ו/או תיק עבודות אשר יבחן:ידע בסיסי בהנדסה זיקה לתחום האומנות והעיצוב ורגישות אסטטית.

מתכונת הקורס : 4 סמסטרים – 896 שעות לימוד סה"כ, 224 שעות לימוד בסמסטר לימודי ערב בסניף תל אביב, בין השעות 17:00-21:15, פעמיים בשבוע.

מיישם SAP ERP בעולם מתקדם

השימוש במערכותERP  בכלל ובמערכתSAP  בפרט דורשת מיומנות רבה מהמשתמשים בה, ולכן נוצר ביקוש רב לבעלי תפקידים כגון: מיישמים, מדריכים, מטמיעים, בודקים, מפתחים ועוד.

בזכות הפריסה הרחבה של התוכנה במאות חברות וארגונים בישראל, קיימות משרות רבות למיישמים: בייעוציים עצמאיים, שכירים בחברות גדולות ובנוסף בחברות אינטגרציה אשר מספקות שירותים לארגונים עסקיים.

קורסים מומלצים נוספים בג'ון ברייס

ייעוץ אישי בנושא לימודים

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן