לימודים בישראל

קורס איפור

תחום האיפור עבר דרך ארוכה בשנים האחרונות והפך למקצועי ולמתוחכם הרבה יותר. נשים רבות המעוניינות להשקיע באיפור שלהן, בין אם בהיותן מוזמנות לאירוע חשוב, בין אם לכבוד החתונה ומכל סיבה אחרת שהיא, בוחרות לפנות למאפרת או מאפר מקצועיים, שיתאימו את האיפור לנסיבות ובעיקר לתווי הפנים שלהן ותהפוך אותן, ולו לערב אחד, לנסיכות של ממש. קורס איפור הוא מסגרת מצוינת לרכוש את הכלים והטכניקות החיוניים לכל מאפר או מאפרת ולפתח את המיומנויות השונות הנדרשות לשם כך.

קורס איפור מקצועי – למי הוא מתאים?

קורס איפור מקצועי מתאים לכל מי שאוהב ואוהבת לעבוד עם אנשים, אשר רואים את עצמם עוסקים בתחום האיפור באופן מקצועי. הקורס מתאים לנשים וגם לגברים (אם כי מספרם בתחום קטן משמעותית) המעוניינות ומעוניינים לעסוק בתחום יצירתי, מאתגר ומיוחד. הקורס, שנערך לרוב בשעות אחר הצהריים והערב, מאפשר למשתתפים בו לשלב בין לימודים, עבודה ועיסוקים נוספים ולכן מצוין גם לנשים עובדות או לאמהות. קורס איפור מתאים למי שרוצה להתמקד באיפור כלות, למי שרוצה להשתלב כמאפרת בתחום הבידור, בין אם בטלוויזיה, בקולנוע או בתיאטרון, למי שרוצה לאפר נשים לאירועים חשובים ועוד.

תנאי קבלה לקורס איפור

תנאי הקבלה לקורס איפור נקבעים על ידי המסגרת הלימודית שמציעה אותם, אולם לרוב הם אינם מחמירים. כל אחד ואחת יכולים להתקבל לקורס זה, כשלפעמים יש לעבור ראיון קבלה אישי לפני הקבלה ללימודים. כשמדובר בקורסים מתקדמים, על המשתתפים בהם להציג תיק עבודות בדרך כלל, בעזרתו ניתן לבחון את יכולותיהם המקצועיות ואת מידת היצירתיות של כל אחת ואחד מהם.

מה לומדים במסגרת קורס איפור מקצועי?

לימודי קורס איפור מקצועי חושפים את הסטודנטים אל התחום באופן נרחב ומקנים את כל הכלים הנדרשים למעוניינים לעסוק בו. הלימודים חושפים אותם אל הטרנדים החמים ביותר בתחום האיפור, בתחום האפנה וגם בתחום עיצוב השיער ומספקים מידע עדכני וחשוב שיוכל לעזור להם בהמשך. לימודי איפור מקצועי כוללים שיעורים תיאורטיים ולא מעט שיעורים מעשיים, במסגרתם יכולים המשתתפים לתרגל באופן מעשי את כל מה שהם למדו במהלכם. מדובר בשיעורים שונים העוסקים בנושאים הקשורים לכלי העבודה של המאפר או המאפרת, לחומרים השונים, למרכיבים שלהם, לצבע, לסטייל ועוד. הלימודים מאפשרים גם התנסות בטכניקות האיפור השונות ובסגנונות הקיימים.

בוגרי ובוגרות קורס איפור מקצועי יוכלו להשתלב במסגרות שונות, בתום תקופת הלימודים ולאחר שעברו אותה בהצלחה. הם יכולים לעבוד בסלון כלות, לעבוד כמאפרים מקצועיים בצילומי אופנה ובתצוגות אופנה, לעבוד בהפקות קולנוע או טלוויזיה, לעבוד במכוני איפור למיניהם בארץ וגם להשתלב בחברות קוסמטיקה מובילות. הבוגרים והבוגרות יכולים לפתוח סטודיו לאיפור באופן פרטי ולהציע את שירותיהם לקהל הרחב או לעבוד כמאפרים או מאפרות בסטודיו קיים.

מחירים ועלויות של קורסי איפור

מחיר קורס איפור נקבע על ידי המסגרת הלימודית עצמה ומשתנה בהתאם למספר השיעורים שהוא כולל ולתחום שבו הוא מתמקד. על פי רוב, המחיר נע בין 4,500 ₪ ל-8,000 ₪ לקורס.

מוסדות לימוד מובילים

ישנן מספר מסגרות לימוד בארץ המציעות קורס איפור מקצועי הפתוח לכל המעוניינים להפוך למאפרים מקצועים ולהשתלב במסגרות השונות. מוסדות הלימוד המובילים בתחום הם: איל מקיאג', הנחשב כיום לאחת המסגרות המקצועיות והמובילות בתחום. באיל מקיאג' לומדים כיצד להפוך למאפר מקצועי או מאפרת מקצועית ומקבלים תעודה מוכרת. בית הספר כולל 4 סניפים, הפזורים בכל רחבי הארץ – מהצפון (צ'ק פוסט) ועד הדרום (באר שבע).

בית ספר נוסף לאיפור הוא בית הספר של ירין שחף, המציע מגוון של קורסי איפור מקצועיים עם אפשרות להתמחות באיפור לחתונות, באיפור אופנה, באיפור במה ועוד. מסגרת לימודית נוספת הנחשבת גם היא למובילה בתחום היא בית הספר של מיקי בוגנים, המציע קורסי איפור ברמות שונות – למתחילים ולמתקדמים.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן