לימודים בישראל

קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים נחשב כיום לאחד הקורסים הפופולאריים ביותר, המוצעים על ידי בתי ספר למחשבים. בתקופה שבה האינטרנט תופס חלק מרכזי בחיינו ואתרי האינטרנט משמשים לא מעט בתי עסק, יש צורך בבוני אתרים מקצועיים ומיומנים, שיספקו בדיוק את מה שהלקוח צריך ושיעזרו בכלים רלוונטיים כדי לבנות אתר תואם. קורס בניית אתרים מספק את כל הכלים הנדרשים למי שרוצה לעסוק בתחום וגם עוזר לפתח את המיומנויות הנדרשות לשם כך.

למי מתאים קורס בניית אתרים?

קורס בניית אתרים מתאים למי שרוצה לעבוד כבונה אתרים, בין אם באופן עצמאי ובין אם במסגרת חברת הייטק או בחברה המתמחה בבניית אתרים. הקורס מתאים למי שמחפש מסלול לימודי הייטק ממוקד, ואיננו מעוניין בהכרח בלימודים אקדמיים, כי אם בלימודי תעודה בלבד. הוא מצוין לאנשים המעוניינים לשלב לימודים לצד עיסוקים אחרים, כמו עבודה במשרה מלאה וגם חיי משפחה, וכן לאלה המחפשים דרך להשתלב בעולם המחשבים בכלל, והאינטרנט בפרט.

קורס בניית אתרים מתאים לבעלי ניסיון במחשבים ולמי שיש היכרות, גם אם בסיסית בלבד, עם עולם מחשבים. בנוסף לכך, רמה בינונית ומעלה באנגלית נדרשת גם היא ובעיקר היכולת להתמודד עם האתגרים הרבים שמציעים לימודים אלה, לצד יכולות טכניות ברמה גבוהה.

תוכנית לימודי קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים מכשיר את הסטודנטים הלוקחים בו חלק לעבודה בתחום מרתק ומאתגר מאד. הוא מספק למשתתפים בו את הכלים הרלוונטיים לכתיבת קוד לאתר, לבנייה של אתרי אינטרנט מסוגים שונים ולהקמה ופיתוח שלהם בפועל. הוא מוצע על ידי מסגרות לימודיות שונות בכל רחבי הארץ, כשכולן, פחות או יותר, מציעות תכנים זהים – חלקם עיוניים וחלקם מעשיים. ניתן לבחור באחד מתוך מספר מסלולים שונים של קורס בניית אתרים: קורס בנית אתרי ג'ומלה, קורס בניית אתרי וורדפרס, קורס בניית פורומים, קורס בניית מסדי נתונים לאתרי אינטרנט, קורסי בנית אתרים בשפת PHP, קורס בניית אתרי תדמית, קורס בניית אתרים לעסקים או אתרי מסחר וכיוצא באלה.

אחד היתרונות הבולטים של קורס זה הוא היותו חדשני ועדכני. הקורס, ואין זה משנה על ידי איזו מסגרת לימודית הוא מוצע, מתעדכן על פי דרישות השוק והתכנים המועברים בו מאפשרים למשתתפים להתנסות בפועל בתחום ולהכיר אותו קצת יותר לעומק. במהלך הלימודים בונים הסטודנטים אתרים ובכך גם מעשירים את ניסיונם המעשי ויוצרים תיק עבודות שיוכל לעזור להם בהמשך כדי להתקבל למשרה שבה הם מעוניינים. הלימודים, באופן כללי, נוגעים במספר נושאים: טכנולוגיות למיניהן, כמו אנימציה למשל, זיהוי צרכי הגולשים, התאמת אתר האינטרנט לטלפון הנייד, שילוב של וידאו ושל סאונד באתר, תכנון האתר ועיצובו, אפיון חוויית המשתמש, HTML ועוד.

משך זמן הלימודים

על פי רוב, מדובר בקורס קצר יחסית, האורך מספר חודשים עד שנה מלאה. משך הקורס תלוי במידת המורכבות שלו, בנושאי השיעורים שהוא כולל וגם במסגרת הלימודים שמציעה אותו.

מחיר קורס בניית אתרים

עלות קורס בניית אתרים נקבעת על ידי המוסד הלימודי עצמו ומשתנה בהתאם לאופי הקורס. בדרך כלל מדובר בעלות של בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים.

אפשרויות תעסוקה בסיום הקורס

בתום תקופת הלימודים יכולים בוגרי קורס בניית אתרים להשתלב במגוון רחב של מסגרות. הם יכולים לעבוד באופן עצמאי, כפרילנסרים, ולהציע את שירותיהם לעסקים המעוניינים באתר עסקי. לעומת זאת, הם יכולים לעבוד בחברות בניית אתרים ולהצטרף לצוות של בוני אתרים וגם לעבוד בחברות מחשבים ובחברות הייטק המתמחות בתחום. כדי שיפתחו כמה שיותר דלתות, מומלץ לבוגרי הקורס להכין תיק עבודות מושקע, הכולל סוגים שונים של אתרים, אותם הם בנו במהלך תקופת הלימודים או לאחריה, כחלק מהכשרתם.

מוסדות לימוד מובילים

בשל הביקוש הרב ללימודים אלה, אפשר למצוא כיום בארץ לא מעט מוסדות לימוד המציעים קורס בניית אתרים. חלק מהם מובילים בתחומם ונחשבים למבוקשים מאוד וחלק נמצאים ממש בתחילת הדרך. הנה כמה ממוסדות הלימוד המוכרים בארץ שמציעים קורס בניית אתרים: מכללת היי טק, מכללת אחווה, המכללה האקדמית בית ברל, ג'ון ברייס, מכללת האקר יו והמכללה לניו מדיה. בכל אחת מהן אפשר למצוא את מיטב המרצים בתחום וגם מסגרת לימודית מקצועית, המספקת לסטודנטים הבוחרים בה את כל הכלים שהם צריכים כדי להשתלב בתחום בתום תקופת הלימודים, ללא תלות במסלול בו הם בוחרים.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן