לימודים בישראל

קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים, המכונה קורס SEO – כראשי תיבות של Search Engine Optimization, הוא אחד הקורסים המבוקשים בישראל והוא מוצע על ידי מגוון בתי ספר ומכללות המציעים מסלולים שונים של לימודי הייטק ברחבי הארץ. הוא כולל שיעורים עיוניים וגם לא מעט התנסות בפועל בתחום ומספק את כל הכלים הנדרשים ממי שרוצה לעסוק בתחום זה בפועל.

לימודי קידום אתרים SEO

כמעט לכל עסק שמכבד את עצמו יש היום אתר אינטרנט אליו ניתן להגיד באמצעות חיפוש פשוט בגוגל. התחרות בין העסקים על תוצאות החיפוש בגוגל היא רבה ומאתגרת מאוד וכולם שואפים להתברג בראש תוצאות החיפוש ולהינות מתנועת הגולשים והלקוחות הפוטנציאלים. לימודי SEO במסגרת קורס קידום אתרים מקנים את הידע והטכניקות הדרושות על מנת לאפיין, לבנות ולבצע אופטימיזציות לאתרי אינטרנט, במטרה להתאים אותם למנועי חיפוש ובכך לקדם אותם לדירוגים הראשונים בצמרת התוצאות של גוגל.

למי מתאים קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים SEO מתאים לכל מי שרואה את עצמו עוסק בקידום אתרים באופן מעשי ונמשך אל התחום. מכיוון שמדובר בקורס שבסופו מקבלים הבוגרים תעודת גמר, הוא מתאים לאלה שאינם רואים עצמם משתלבים בלימודים אקדמיים ארוכים, כי אם בלימודים קצרים ומעשיים יותר. הקורס מתאים לבעלי רקע בסיסי במחשבים ובעלי יכולת טכנית ברמה גבוהה ובעיקר לכאלה שאינם פוחדים מהעולם המאתגר והמעניין הזה שמתחדש ללא הפסקה. קורס קידום אתרים SEO מתאים גם לאלה העוסקים בתחומים משיקים, כמו אנשי תוכן, אנשי פרסום, בוני אתרים ומנהלי אתרים, אנשי שיווק, מנהלי מערכות מידע, מעצבי אתרי אינטרנט וכל מי שעוסק בתחום הדיגיטל.

מה לומדים במסגרת קורס SEO?

קורס קידום אתרים SEO כולל, כאמור, שיעורים עיוניים וגם שיעורים מעשיים. במהלך הקורס נחשפים הסטודנטים אל עולם קידום האתרים ומשתתפים בשיעורים העוסקים בנושאים שונים. בתכניות הלימודים השונות תמצאו שיעורים בנושא מחקר מילות מפתח, שיעורים בנושא קידום אורגני, שיעורים בנושא אופטימיזציה, שיעורים בנושא קידום ממומן, שיעורים בנושא שיווק סלולארי, שיעורים בנושא עקרונות החיפוש בגוגל וגם בניית דפי נחיתה איכותיים. בנוסף, לומדים בקורס גם את הנושאים הבאים: מערכות דיוור והפצה, קידום תמונות בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים, שיווק ברשתות החברתיות, הבנת צרכי הלקוח ועריכת שיפורים באתר וכיוצא באלה.

משך זמן הלימודים

קורס SEO נמשך בין מספר חודשים לחצי שנה. הוא כולל בדרך כלל בין 100 שעות לימוד ל- 220 שעות לימוד ומוצע במסגרת לימודי בוקר או במסגרת לימודי ערב. מסיבה זו הוא מתאים לאלה המעוניינים לשלב בין לימודים לבין עיסוקים אחרים, כמו עבודה במשרה מלאה, חיי משפחה ותחביבים שונים.

מחירי קורס קידום אתרים

עלות קורסי SEO נקבעת על ידי המסגרת הלימודית עצמה, תוך התייחסות הן למשך זמן הלימודים והן למידת מורכבות הקורס. באופן כללי מחירי קורס קידום אתרים נעים בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים. ישנן מסגרות לימודיות המציעות למתעניינים מלגות המוזילות את עלות הלימודים. מלגות אלו מיועדות לקבוצות שונות כמו הנדסאים, עולים חדשים, חיילים משוחררים, סטודנטים ועוד.

אפשרויות תעסוקה בסיום הקורס

בוגרי קורס קידום אתרים יכולים לעבוד באופן עצמאי, כפרילנסרים, ולהציע את שירותיהם לעסקים ולחברות שונות הזקוקות לאנשי קידום. הם יכולים גם להשתלב בחברות קידום מובילות בארץ ובחברות בניית אתרים המחפשות אנשי מקצוע מוכשרים. בוגרי הקורס יכולים גם לבחור במסלול אחר, המתמקד בקידום האתר של החברה שבה הם עובדים ולקחת חלק בשיווקו ברשת כולה.

מוסדות לימוד מובילים

מסגרות לימודי קורס קידום אתרים פזורות בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום, והן מספקות סביבה לימודית תומכת, כיתות מצוידות במיטב הטכנולוגיות וגם מרצים מן השורה הראשונה.

הנה סקירה של כמה ממוסדות הלימוד המובילים שמציעים כיום קורסי SEO:

 • מכללת ג'ון ברייס – הלימודים בה מתקיימים אחת לשבוע בשעות הבוקר והם כוללים 160 שעות לימוד.
 • מכללת נס טכנולוגיות – הלימודים בה כוללים 120 שעות לימוד ומתקיימים בכל אחד מסניפי הרשת שפזורים ברחבי הארץ.
 • מכללת האקר יו – שוכנת ברמת גן ובחיפה והלימודים כוללים 550 שעות לימוד.
 • מכללת מטריקס – הלימודים בה כוללים 70 שעות לימוד + 40 שעות המוקדשות לעבודת הגמר בתום תקופת הלימודים.

כל אחת ממסגרות הלימוד הללו מאפשרת לסטודנטים לקבל את הכלים החשובים הנדרשים ממי שרוצה להשתלב בתחום וגם פיתוח מיומנויות שונות הקשורות לעולם הדיגיטל. מוסדות אלה גם מלווין את הסטודנטים לאורך כל הדרך וחלקם אף מסייעים להם למצוא עבודה מתאימה בתום הלימודים, בין אם בחברה מוכרת גדולה או במסגרת מקצועית קטנה בראשית הדרך.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן