לימודים בישראל

תואר שני במכללת נתניה

מכללת נתניה, או בשמה המלא "המכללה האקדמית נתניה", הוקמה בשנת 1994 ועד מהרה יצרה לעצמה מוניטין גבוהים. כיום מציעה המכללה, השוכנת באזור התעשייה שבחלקה המזרחי של העיר הגדולה בשרון, מבחר תוכניות לימוד לקראת תואר ראשון ובנוסף גם לימודי תואר שני ב- 5 תחומים: משפטים, תקשורת, מנהל עסקים, בנקאות ושוק ההון, התנהגות ארגונית ונדל"ן.

יש להדגיש כי מדובר במכללה פרטית, ובהתאם גובה שכר הלימוד – כ- 30,000 ש"ח לשנה.

תואר שני בתקשורת במכללת נתניה

מבחינת מכללת נתניה תואר שני בתקשורת הוא מסלול חדשני וייחודי, ובהתאם הוא מושך אליו הן מרצים איכותיים והן סטודנטים שרוצים להפוך לאנשי תקשורת מובילים, הן בפועל והן כחוקרים בעצמם.

בהתאם, לימודים לקראת תואר זה משלבים בין האקדמי-תיאורטי לבין היישומי-מעשי, ובנוסף כוללים מפגשים שבועיים עם אנשי תקשורת בכירים – מפגשים המעשירים עוד יותר את הידע שמוענק לסטודנטים.

תואר זה נלמד במשך 4 סמסטרים רצופים: ב- 2 הסמסטרים הראשונים במתכונת של יום אחד בשבוע, החל מ- 14:30 ועד שעות הערב, לאחר מכן, בסמסטר הקיץ, מגיעים הסטודנטים למכללה פעמיים בשבוע (יום אחד מ-14:30 ועד הערב ובנוסף יום שישי), ואילו הסמסטר הרביעי והאחרון מוקדש להכנת העבודות ושאר המטלות. יודגש כי זהו תואר ללא תזה שאינו מאפשר לימודי דוקטורט בהמשך.

תואר שני במשפטים במכללת נתניה

הפן המשפטי בעולם המסחר והעסקים הופך מרכזי יותר ויותר, ובהתאם גיבשה מכללת נתניה תואר שני במשפטים המתמקד בתחומים אלה, וכך רוכשים הסטודנטים בתוכנית ייחודית זו ידע וכלים הן מתחומים כגון דיני חוזים, דיני עבודה ודיני מיסים, הן בנושאים כמו בוררות וגישור בסכסוכים עסקיים ומסחריים (בוגרי התוכנית מקבלים במקביל לתואר השני גם תעודת מגשר) והן מתחומים דוגמת מימון וניהול.

תנאי הקבלה לתוכנית: לימודי משפטים לתואר ראשון עם ציון 80 ומעלה. במקרים חריגים יתקבלו גם מועמדים עם ציון נמוך יותר.

אורך המסלול: שנתיים אקדמיות. היקף התוכנית הוא של 32 שעות לימוד הנפרשות על פני יומיים שבועיים (אחה"צ + שישי).

תואר שני בנדל"ן במכללת נתניה

מבחינת קברניטי מכללת נתניה תואר שני הוא תעודה שמי שאוחז בה הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה, ובהתאם כל מסלולי הלימוד הינם מקיפים ועדכניים – ובפרט זה המוביל אל תואר שני בנדל"ן, המשלב ידע ממגוון תחומים נרחב: מימון, שיווק, התחדשות עירונית, הפן המשפטי של עולם הנדל"ן, תכנון ועוד.

גם רף הקבלה גבוה יחסית: בעלי תואר ראשון עם ציון 80 ומעלה, ובפרט כאלה עם רקע בנדל"ן. בחלק מהמקרים נדרשים לימודי השלמה.

תוכנית הלימוד נפרשת על פני שנתיים אקדמיות במתכונת של יום אחד בשבוע אחה"צ (החל מ- 16:00) ובנוסף יום שישי. בין הקורסים: הערכות שווי כלכליות לפרויקטים, תכנון עירוני, סדנה מעשית בשיווק נדל"ן ועוד.

תואר שני במדעי ההתנהגות במכללת נתניה

לנוכח צמיחתם של ארגונים גדולים והפיכתם לכוח משמעותי מבחינות רבות מציעה מכללת נתניה תואר שני בהתנהגות ארגונית – מסלול המכשיר בוגרים בעלי כלים מתקדמים לגיבוש אסטרטגיות מנצחות, הבנה עמוקה בכלכלה, ידע עדכני במערכות מידע, מיומנויות שונות בתחומי משאבי האנוש ובפרט לימודי פסיכולוגיה ארגונית וסוציולוגיה ארגונית, ועוד.

על מנת להתקבל לתוכנית זו יש להיות בעלי תואר ראשון עם ציון 80 ומעלה, כשלמי שחסר רקע בסיסי בכלכלה, במדעי ההתנהגות ובשיטות מחקר מצפים לימודי השלמה.

משך התוכנית: 5 סמסטרים (שנתיים אקדמיות) במתכונת של יום אחד בשבוע אחה"צ + שישי. זהו תואר ללא תזה, כלומר לא ניתן להמשיך ממנו אל לימודי דוקטורט.

checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם: 072-2705671
או השאירו פרטים וקבלו ייעוץ
והכוונה למגוון מוסדות לימוד!checkמאשר קבלת הטבות, מבצעים ועדכונים בהתאם לתקנון האתר

חיפוש לימודים
 • מכללת סמי שמעון
 • בית הספר הארצי להנדסאים
 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
 • אוניברסיטת אריאל
 • המרכז האקדמי פרס
 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה
 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
 • מכללת תל חי
 • מכללת בית ברל
 • מכללת כנרת
 • סמינר הקיבוצים
 • מכללת רמת גן